Sayfa 498/672 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Gerçekleri ne güzel yazmışın, tamamını okudum... harika, gerçekler bunlar.. anlayacak olan % 50, anlamayanlar ülkenin çok iyi yönetildiğini düşünenler.Bugün bir salak söyledi şaka değil, ne var abi yaa 100 doları bozduruyorsun 510 lira para ediyo ne güzel işte dedi...Dünyanın en büyük ekonomisi ve ülkesiyiz biz dedi biri,, ama okuma yazma bilmiyor

2. Vay arkadaş ülke ne hale geldi... Dolar Euro Faiz Altın aldı başlarını gitti. Helal olsun size helal ülkeyi yönetenler. Bulgarlar bile Edirne'ye pazara geliyor Türkiye çok ucuz diye. Yediniz bitirdiniz ülkeyi dağa taşa rant için evler alışveriş merkezleri yapıp, yaptırıp durdunuz. Kaç yıldır bir tane ağır sanayi fabrikası yada herhangi bir fabrika yapıldı mı? Yapılmasını geç cumhuriyetin binbir emekle kurduğu fabrikaları şirketleri sattınız. Benim vatandaş olarak hakkım varsa haram olsun size...

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by gva74 Yazıyı Oku
    Her sehire 1 stadium, kanalistanbul ve cevresine yeni iki sehir,millet bahceleri ve kiraathaneleri..
    Vizyon bu !!!

Elin oglu mars'ta su bulmus, 1 trilyon usd apple, ulkeyi satsan o kadar etmez..

Koyunlar hala emperyalist gujler, evangelist gujler,yok senin papaz yok benim papaz demeye devam...

Kamu harcamalarini 3-4 milyar kes, karsiliginda 10 kati proje acikla,ne ekonomiye ne cari aciga ne enflasyona katki vermeyen..
    Ve bunlara oy verenler millet bahcelerinde oturup, aldiklari yardim komurle mangal yakarlar, bahcenin cimlerini de et niyetine kizartir dururlar...

yilbasindan beri TL %35 deger kaybetti,Turk Borsasi usd bazinda %40 Tl bazinda %20 deger kaybetti,ustelik %17 enflasyona ragmen, bu arkadasin kaybi usd bazinda %50, yerine gelmesi icin %100 yapmasi lazim...

Huykumetten merkezbankasindan tekkelime yok, cunku ne yapacaklari hususunda en ufak bir fikirleri yok,muhalefet desen Allah korusun..

Ulkede adalet egitimin disiliskilerin icine sictilar.. Hersey rant , rusvet dizboyu, kamubankalarindan kredilerle gazete tv sahibi oldular, bunlari okuyan izleyen koyunlar, hala asrin lideri deyip dursun..

Yok Kudusmus, yok Filistinmis, yok Suriyelisiymis, yok susuymus busuymus.. Heresy disguv anasini satayim, biri de cikip ulenn beceremediler demiyor yavu.. para bol bol akarken, bir de hersey ozellestirip dururken bu kaynaklar nerelere gitti.. 30mia Suriyeliye harcamis, kardesim once kendi vataninini dusuneceksin, doyuyorsan yardim et.. Baskasinin parasiyla gerdege giripte asarim keserim ile olmuyor bu isler..

Ayrani yok icmeye tahtravalle gider sicmaya...

Islerin yoluna girecegine dair en ufak bir done yok.. MB nerede? Nerede Ekonomi bakani, OVp hazirliyorlarmis, seneye hazirlayin need olsa martta secim var, Marta usd 7 yi bulur herhalde,bolkepce dagitmaya devam,koyunlarda komuru bulguru satip bedelli askerlik yapmaya

Gerçekleri ne güzel yazmışın, tamamını okudum... harika, gerçekler bunlar.. anlayacak olan % 50, anlamayanlar ülkenin çok iyi yönetildiğini düşünenler.Bugün bir salak söyledi şaka değil, ne var abi yaa 100 doları bozduruyorsun 510 lira para ediyo ne güzel işte dedi...Dünyanın en büyük ekonomisi ve ülkesiyiz biz dedi biri,, ama okuma yazma bilmiyor

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Dolar olmuş 5.20, euro 6 hala hangi hisse diye mi soruyorsunuz . Borsa bana göre bu yıl bize iyi zarar ettirecek. Pek umudum kalmadı ne diyeyim.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Öyle gibi görünüyor fakat diger yönden bakarsan Piyasa yabancı için sudan ucuz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Bir parayı nasıl batırırsın deseler, inanın bu kadar başarılı olamazdım herhalde.

Türk parasının aşırı ötesi değer kaybetmesine mi yanarsın, yoksa değersin TL yatırımı yaptığın hisse senedinin yerle yeksan olmasına mı yanarsın. Ne sağlık kaldı ne huzur. Para kısmet işidir ama bu kayıp da neden oldu bilmiyorum.

Satacak mıyım? Has*iktir gitsin onu bekleyen.

Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Bir parayı nasıl batırırsın deseler, inanın bu kadar başarılı olamazdım herhalde.

Türk parasının aşırı ötesi değer kaybetmesine mi yanarsın, yoksa değersin TL yatırımı yaptığın hisse senedinin yerle yeksan olmasına mı yanarsın. Ne sağlık kaldı ne huzur. Para kısmet işidir ama bu kayıp da neden oldu bilmiyorum.

Satacak mıyım? Has*iktir gitsin onu bekleyen.
    ISGYO kaç olsa satarım dersiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    ISGYO kaç olsa satarım dersiniz?
    1.40

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bütün hisseler aldı başını gitti hadi sıra sende İŞGYO.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 498/672 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •