Sayfa 498/1011 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Yahu cauti abey sen en has reiscisin verdi işde sizin emekliliği. Dedemi istiyon tabi reis ezsin geçsin diye

Biz iyilik olsun diye dioduk ama hakikaten artık demeyecem, alın dedenizi, ben hayatımda 1 tek Ankara belediye seçimini kazandım, hep kaybedene verdik, kaybede kaybede de memleketten gittik, inşallah biz gidince kazanırız ne diyek.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu satırda biraz 53-61 hikayesi var gibi geldi bana
    yok yahu...yeri gelir birbirini yerler, ama iş siyaset, yani mama olunca, rize-trabzon birbirini destekler. Aynı dili konuşuyorlar sonuçta, iş yapış tarzı, meseleleri çözme şekli aynı sonuçta.

hayır sözde insanlar doğru karadenizliden bıkmış, inşaatta, iş dünyasında, orada burada çok öne çıkıyor d.karadeniz...ama rte den bıkanlar ei den medet umuyor...ben bıktım diyorum rize li olarak...memlekette başka insan mı yok.

ama bu millet müstehak, rte yi eleştirenlerin çoğu da bizim cenahtan rte benzeri biri olsun derdinde. işini bilsin!!!, ama çalışsın..höt, zöt olsun..bağırsın, çağırsın, şov yapsın.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. S.a vob esnafı
    5.840.00 dan 1 parti short açtım

Haneme hayırlı olsun

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    S.a vob esnafı
    5.840.00 dan 1 parti short açtım

Haneme hayırlı olsun
    Gördüm.

Kim la bu diodum senmişsin

Hayırlı olsun. Büyük cesaret benim klavyede s bile yazmaz oldu

5. La ben haymanalıyım diyom haymanalıyım dayu Hahahaha aklıma geldikçe gülüyorum ya, tam bizim memleketin özeti işte

Dayı sen iyi misin?

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yahu cauti abey sen en has reiscisin verdi işde sizin emekliliği. Dedemi istiyon tabi reis ezsin geçsin diye

Biz iyilik olsun diye dioduk ama hakikaten artık demeyecem, alın dedenizi, ben hayatımda 1 tek Ankara belediye seçimini kazandım, hep kaybedene verdik, kaybede kaybede de memleketten gittik, inşallah biz gidince kazanırız ne diyek.
    sen de erken yaşta bunama başladı kardeş, hiç bir şeyi hatırlamıyorsun...özelden yazışmalarımızı da hatırlamıyordun...eyt dedin geçen de, ben ne dedim..ben menfaat için ruhumu satmam, değil eyt, milyonları verse oy vermem...para için ruhunu satanlardan olmadık çok şükür.

eyt demek, beyaz yakanın 45 yaş üzerinde ise özellikle, son yıllarını nispeten rahat geçirmesi demek...iş yerine ezilmemesi, çok zorda kalıp işten ayrılırsa aç kalmaması demek...ben son 20 yılda en çok ezilen, horlanan ve mensbu olmaktan gurur duyduğum sınıfın iyiliği için konuşuyorum. yani sende olmayan sınıf bilinci var bende çok şükür...sen ve senin gibiler patron olmaya, köşeye dönmeye özenip, bunu beceremez..ama mensup olduğu sınıfa da nefretle bakarlar. patronların milyar dolarlık avantalarını görmez, beyaz yakanın maaşını kendine dert edinir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Ekrem İmamoğlu yada başkası olduğunda en kısa sürede Yargıtay kararı bile seçimden önce çıkar. Akp ya ekmelettin tarzı aday istiyor yada kılıçtaroğlu kazanabilecek adayı gukuk ile bitirecekler. Tüm yargı birimleri RTE nin elinde AYM dahil. Onun için başka alternatifler söyleyin.

8. Kemal nerelerde bir sorum olacak hükümeti yakından takip eden gazeteciler gibi aslında öyle gözüküp paranın peşinde ,Rakı balık İstanbul çok güzel
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 498/1011 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •