Sayfa 499/800 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    sanki petrol bulunmuş gibi sektörün tümü tavan, yan firma olarak bizimkisi %2 ekside.
    Sondaj faaliyetlerinde kullanılmak üzere düzenlenen cmc (carboxymethyl cellulose) üreten bizim şirket.
    türkiye, karadeniz'de enerji kaynağı keşfetti-kaynaklar/bn/ bloomberg ht

2. yumuşak spek ak yatırımdan satıp aynı miktarda vakıftan alınca

lot toplayabileceğini sanıyorsun ancak kendi kendine baskı kurarsın

bari birkaç kuruma bölüpte alıp satsaydınız belli etmemek için

yarında vakıftan satıp aktan alırsın aynı lotları

bizde vakit bol bekleriz bizim bekleme paramız maliyetmizle seninkini bir hesapla

senden şeytandan tüy kopartır gibi hergün belli oranda mal alıp atıyorum

2 hafta daha buralarda oyalandır bir arsa satışıda benim var onu satınca bi %1 daha alacağım

3.  Alıntı Originally Posted by ank_gfb_06 Yazıyı Oku
    yumuşak spek ak yatırımdan satıp aynı miktarda vakıftan alınca

lot toplayabileceğini sanıyorsun ancak kendi kendine baskı kurarsın

bari birkaç kuruma bölüpte alıp satsaydınız belli etmemek için

yarında vakıftan satıp aktan alırsın aynı lotları

bizde vakit bol bekleriz bizim bekleme paramız maliyetmizle seninkini bir hesapla

senden şeytandan tüy kopartır gibi hergün belli oranda mal alıp atıyorum

2 hafta daha buralarda oyalandır bir arsa satışıda benim var onu satınca bi %1 daha alacağım
    Ortak bu kadar aleni nasıl yapıyorlar hayret valla. Yok mu bir babayiğit alsın şunların elinden oyuncaklarını. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Ortak bu kadar aleni nasıl yapıyorlar hayret valla. Yok mu bir babayiğit alsın şunların elinden oyuncaklarını. YTD
    endex %3 artı kapamış bistte eksi kapatan hisse yok nerdeyse

bu gerizekalılarda kağıda baskı kurma peşinde bari 1-2 kademe artı bari kapatın dikkat çekmeyin

cuma doğalgaz veya petrol rezervi tespit ettik deseler sıçtın spek, bizide dolaylı etkilecek bu haber

o lotlar size gelmez boşuna uğraşmayın 11 den satmayan burdan hiç satmaz

aksine alıma devam ediyorum burdaki paraya hiç istiyacım yok yıllarcada beklerim

belli olmaz belki emekli olunca şirkete yönetime gireriz

5. Bugünkü haber bütün enerji sektörünü heyacanlandırdı da bizim Acsel'de bu sektörle az da olsa bağlantılı olmasına rağmen bırakın yükselişi eksi kapattı.
    Daha kesin bir şey yokken kaç tane hisse tavan oldu, kesinleşirse ucu bize de dokunur, her türlü kazanırız. Geçmişte TPAO'dan bir kaç ihale almışlığı da var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Biz biliyoruz da tahtacı kulağı üstüne yatıyor

7. elin spekleri öğlen yemeğinde havyar yiyor bizimkisi eminim ekmek arası tavuk döner söylüyordur

birde bunu n2 den n1 e aldılar direk Z2 yapacaklar sabah 1 dk işlem akşam kapanışta 1 dk işlem yeter buna

birde şirket güya %50 kapasite artırdı galiba 2 vardiye çalışırken 3 vardiye ye geçtik diye böyle dediler gibi

en iyisi ben birkaç spekle görüşmelere başlayım şirketi anlatayım belki ilgilenirler bunlardan cacık olmaz

yarın ankaralı kardeşlerin benzinliğini bi ziyaret edeyim elleri boşsa bizim kağıda bi el atsınlar

8. Sondaj işinden bize ekmek yok, yarına brtü takas için son günü belki hisse yaşama geri dner tekrardan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 499/800 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •