Sayfa 499/910 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 7280 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    önceki dönemlere niye temettü verilmediğini sordum bankadan gelen cevap
    İşte bu yüzden bu iş tek başına işbankasının insafına bırakılırsa imtiyazlı hisse sahiplerinin ne alacağı şüphelidir. Şüphelidir bir kinaye tabiki benim kafamda ne vereceği belli 30 yıldır hakkını yılda 1 tl olarak veren zihniyet imha etmek zorunda kalırsa vereceği bundan fazla değildir. Ne zamanki devlet bende ortağım bu hisseler hazinenin der o zaman ederini herkes görür çünkü devlet alacağına şahindir böyle ayak oyunları devletin memurlarına sökmez o zaman bu kapta verdikleri yanıtları verebiliyorlar mı görürüz. Her şeyin hayırlısı ben bu kadar büyük bir dünya kirizinde devletin en olmaz denilen işleri istediği an çözerken ki geliri olmayan durumlarda bile bu kadar kararlı iken 3 kez net şekilde çözün talimatı alınmış işin daha fazla uzayacağına zerre ihtimal vermiyorum. Yaşan görür, tutan yaşar...
    Saygılar.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

2. devlet el atmadan bunlar bize bişey vermezler, imha ve holding den önce devir.

3. Konu anlaşılmıştır umarım..

4.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    devlet el atmadan bunlar bize bişey vermezler, imha ve holding den önce devir.
    2450 küsur kurucudan 600 küsur CHP de 750 tanesi borsada işlem görüyor 1100 kadarı da İş Bankasında.

Devlet 600 küsur’un peşinde.

750 taneden kaçtanesi küçük yatırımcının elinde bilmiyorum.
    Küçük yatırımcı olmayanlar bankaya ve partiye yakın çevrelerden olmalılar.

Kapalı kapılar ardında yapılan görüşmelerle
    CHP deki 600 hisse ile bankaya ve partiye yakın çevredeki hisselere gerçek değerini el altından ödeyip işi çözemezler mi?

Hükümet de banka da zaten parasal konularda sabıkalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    2450 küsur kurucudan 600 küsur CHP de 750 tanesi borsada işlem görüyor 1100 kadarı da İş Bankasında.

Devlet 600 küsur’un peşinde.

750 taneden kaçtanesi küçük yatırımcının elinde bilmiyorum.
    Küçük yatırımcı olmayanlar bankaya ve partiye yakın çevrelerden olmalılar.

Kapalı kapılar ardında yapılan görüşmelerle
    CHP deki 600 hisse ile bankaya ve partiye yakın çevredeki hisselere gerçek değerini el altından ödeyip işi çözemezler mi?

Hükümet de banka da zaten parasal konularda sabıkalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sizin yazdıklarınızı iki yıl önce bir gurupta yazdığımda beni linç edip guruptan atmışlardı.

6. Ben bunun mümkün olduğunu asla düşünmüyorum tamamen resmi yürüyen bir işte milyarlarca lirayı el altından nasıl verecekler diye düşünüyorsunuz?
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

7.  Alıntı Originally Posted by mr.derebeyi Yazıyı Oku
    Ben bunun mümkün olduğunu asla düşünmüyorum tamamen resmi yürüyen bir işte milyarlarca lirayı el altından nasıl verecekler diye düşünüyorsunuz?
    Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    Bankamızca 06.03.2020 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada belirtildiği üzere, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 2019 yılına ilişkin olarak Türkiye Bankalar Birliği'ne (TBB), bankaların özkaynak yapılarının güçlü tutulmasına yönelik ihtiyatlı politikanın sürdürülmesi gerekliliğinden hareketle, kâr ve yedeklerin nakit çıkışına neden olacak şekilde dağıtılmaması gerektiği yönündeki değerlendirmesini iletmiştir. BDDK 2019 yılında da 2018 yılı kâr ve yedeklerinin dağıtılmaması konusunda aynı yönde bir değerlendirme iletmiştir. Önceki dönemlerde ise Bankamızca yapılan her kâr dağıtımında tüm pay grupları ve kurucu senetler ana sözleşmemizdeki ilgili hükümler doğrultusunda hak ettikleri temettüyü almıştır.

Bankamızın konuya ilişkin olarak 2020 yılı içerisinde yaptığı özel durum açıklamalarına aşağıdaki linklerde yer verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/825069
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/
    __________________________________________________ ______
    sayın derebeyi, resmi yürüyen iş demişsiniz.... iş bankası temettü verdiğini söyüyor. banka gayri resmi mi iş yürütüyor.buradaki herkes temettü vermediğini biliyor, ya da yanlış biliyor o zaman. adamların avukat ordusu var maalesef.

8. 2018 ve 2019 yılına ait karların temettusu verilmedi. Önceki dönemlerin verildiğini söylüyor
    Bankamızca 06.03.2020 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu�na yapılan açıklamada belirtildiği üzere, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 2019 yılına ilişkin olarak Türkiye Bankalar Birliği'ne (TBB), bankaların özkaynak yapılarının güçlü tutulmasına yönelik ihtiyatlı politikanın sürdürülmesi gerekliliğinden hareketle, kâr ve yedeklerin nakit çıkışına neden olacak şekilde dağıtılmaması gerektiği yönündeki değerlendirmesini iletmiştir. BDDK 2019 yılında da 2018 yılı kâr ve yedeklerinin dağıtılmaması konusunda aynı yönde bir değerlendirme iletmiştir. Önceki dönemlerde ise Bankamızca yapılan her kâr dağıtımında tüm pay grupları ve kurucu senetler ana sözleşmemizdeki ilgili hükümler doğrultusunda hak ettikleri temettüyü almıştır.

Bankamızın konuya ilişkin olarak 2020 yılı içerisinde yaptığı özel durum açıklamalarına aşağıdaki linklerde yer verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/825069
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/
    __________________________________________________ ______
    sayın derebeyi, resmi yürüyen iş demişsiniz.... iş bankası temettü verdiğini söyüyor. banka gayri resmi mi iş yürütüyor.buradaki herkes temettü vermediğini biliyor, ya da yanlış biliyor o zaman. adamların avukat ordusu var maalesef.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 499/910 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •