Sayfa 5/23 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 33 - 40 arası.

Konu: the art of PALA II

x30yvade grafiğini gozyvade grafiğine bölsek ne olur?
    yanıt aşağıda

oluşan formasyon süpermiş

Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    neowave ile trading

görüldüğü üzere işin aslı bir önceki swing dip/tepe kırılımına dayanıyor, yani klasik gann swing breakout. gann dan farkı swinglerin oluşumudur. gann 2 yada 3 günlük bar grafiklerini kullanırken, neely her bir bara ilişkin tek bir doğru parçası tanımlar ve bar dibi ile tepesini bu çizgiyle birleştirir. çizginin oluşumu ayrı bir süreç, çizginini eğiminin 45 derece ile uyumu ayrı bir süreçtir. 45 derece altı bazı çizgiler ( inside bar mesela) anlamsız bulunup elenebilir. swing çizimi(segment) tamamlandıktan sonra neowave kalıpları ve bunların fibonacci bağlantıları araştırılır ve olası kalıba dayalı hedef yada forecast devreye girer. piyasada var olan binlerce yaklaşımdan biridir. ....
    x30yvade neowave görünümü
    swingler günlük monowavelerin filtre edilmesiyle oluşturulmuştur.

ayna ayna

zigon zigon

narsist kişilik bozukluğu kısa özet 7. madde durumu özetliyor
    https://onedio.com/haber/narsistik-k...k-durum-768393

bir gün üniversite de desrteyiz, hoca geldi, anlattı sınıftan pek ses yok, hoca başladı siteme işte çalışmıyorsunuz da dinlemiyorsunuz da vs.. sonra sitem yerini fırçaya bıraktı, ödtü nün öğrencileri şöyle boğaziçinin böyle oxfordaki öğrenciler kütüphneden çıkmaz cart curt. kendisinin lisans, yükseklisns, doktora eğitimindeki gözlemini aktarıyor ama gizliden aşağılama yapıyor aklınca, hocam dedim o güzide kurumlarda ders vermek yerine niye burda ders veriyorsunuz ki, oranın öğrencisi A sınıfsa oranın hocası da A sınıf olmalı, ceteris paribus sa bu da ceteris paribus dedim.
    bir daha fırçalayamadı sınıfı.

seyyar tayyar

şakşukayı da ben buldum

efkar bastı...mk
    ben var ya ben

7. Usta topiği okuyunca acaba dedim ilerleyen diyagonali kim buldu..hee.. napayım aklıma geldi işte

8. Usta efkarın ilacı bellidir...

Sayfa 5/23 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •