Sayfa 50/173 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 393 - 400 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Analizde kızılcık şerbeti içmiş

https://atayatirim.com.tr/hisse/eupwr

2. Bu gün satanlar parasını seçimden sonra alacakları için satışlar bence azalır. Birileri hissenın desteklerine bakmadan panik satışları yapıp parayı seçim öncesi kurtarma derdindeler diye bende bir düşünce oluştu
    Ayrıca bizim sektörden çıkan paranın bir bölümü koc holding başta u30 a gitti diye düşünüyorum dostumuz keko bunu bir hafta önce ön görmüştü
    ssss

3. böyle güzel hisse satılır mı acaba onu sormak lazım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Bu gün satanlar parasını seçimden sonra alacakları için satışlar bence azalır. Birileri hissenın desteklerine bakmadan panik satışları yapıp parayı seçim öncesi kurtarma derdindeler diye bende bir düşünce oluştu
    Ayrıca bizim sektörden çıkan paranın bir bölümü koc holding başta u30 a gitti diye düşünüyorum dostumuz keko bunu bir hafta önce ön görmüştü
    ssss
    çok doğru biz geriden geliyoruz şimdide holding ve bankalardan çıkanlar enerji kağıtlarına girmeli bekliyoruz bunu anlayana kadar iş işten geçiyor bence endeks kagıtlarında yeni yabancı alımı sınırlı borsada cuzi para daldan dala konuyor ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    çok doğru biz geriden geliyoruz şimdide holding ve bankalardan çıkanlar enerji kağıtlarına girmeli bekliyoruz bunu anlayana kadar iş işten geçiyor bence endeks kagıtlarında yeni yabancı alımı sınırlı borsada cuzi para daldan dala konuyor ytd..
    muharrem ince de çekildi...böylece kılıçtaroğlunun önü iyicene açıldı...piyasa ilk turda seçimi kılıçtaroğlunun kazanmasını satın almaya başladı ki şu anda endeks %6 çıkmış görünüyor...seçimler beklendiği gibi kılıçtaroğlu kazanırsa (ki benim uzun süredir beklediğim şeydir ) o vakit de bist 30 hisseleri daha da çoşacaktır..bu çoşkuya yabancı yatırımcı da eşlik etmeye başlayacaktır....kısacası endeks gerçek dinamiklerine dönecektir....

bu süreçte temel rasyo olarak (fk ,pd) pahalı olanlara talep azalması olacakken şu anda bu rasyolarda ucuz görünen baba hisselere ciddi bir eğilim oluşacaktır...bunu geçen hafta burada söyledim...durum bu şekilde gelişecek görünüyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. zaman zaman bulunduğum ortamlarda hep kılıçtaroğlunun kazanma ihtimalinin yüksek olduğunu bu yüzden de biz borsacıların borsadaki pozisyonlarını gözden geçirmesi gerektiğini söyledim...çoğu yatırımcı beni siyaset yapmak ile suçladı...oysa ben bir borsacının işi para kazanmaktır dediysem de pek kimseye dinletemedim...bir çok kişi beni reis düşmani gibi gördü..karar her zaman yatırımcınındır...tabi bir yatırımcı geleceği ne kadar doğru ön görebilirse o kadar önde olur ve o kadar avantajlı olur...ön yargılı olmayan her yatırımcı bir kaç doneden sonra doğru karar verebiliyorlar...ama inat edip ısrar ile ön yargılı davrananlar ne yazık ki geriden gelmek zorundadırlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. keko öngörülerin süper hisseye aşık olunca tren kaçıyor burası türkiye 2. tura kalır süpriz olur sonra 2 kere çarpılmayalım ytd..

8. Seçim sonuçlarına göre hareket ediliyorsa reis ilk turda çarpar geçer buda benim şahsi görüşüm,,,,,,BAK BU KILIÇDAROĞLUNUN AYAĞINA SIKIŞI,,,,Kılıçdaroğlu, paylaşımında "Borsa manipülatörleri, sizin gözünüzün yaşına bakmayacağım. Yemin billah olsun ki bakmayacağım!" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu daha önce de 15 Mayıs günü borsaya soruşturma emri vereceğini söylemişti. SONUÇTS REİS GELİR BORSA COŞAR..YTD.

Sayfa 50/173 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •