Sayfa 50/169 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Altın vurus v

1. 31 aşağı i kırarsa geçmiş olsun diyelimmi , suan 31.3 civarında , buralarda dönmesi gerek gibi algılıyorum ,

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    XU30EURO grafikde "Henüz Kanal dışına çıkılmadı" Buna dikkat edilmesi gerekir.
    Anlayanlar anlamayanlara anlatsinlar lütfen.

.

Mustafa abi;

"Hayat alternatif akım gibidir.
    Her çıkışın bir inişi vardır
    Formasyonu"
    mu hedefte ?

25,5 € görülebilir mi ?

-%20 yani

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

3. Kırmadığı sürece yukarı bam bam bam hedef 35 euro kırarsa stop. Malı olmayana guzel girişyeri bence

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yatırım tavsiyesi değildirrr.

5.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    XU30EURO grafikde "Henüz Kanal dışına çıkılmadı" Buna dikkat edilmesi gerekir.
    Anlayanlar anlamayanlara anlatsinlar lütfen.

SAYINBABO ABİ
    bir sorum eğer cevap verirsen memnun olrum..
    ''fed bilanço kçültmeye başladığında ortalık karışacak gibi görünüyor.
    okuduğum kadarıyla bilançosunun %45 tahvillerden oluşuyomus ve bu tahvillerin süreleri bittiğinde yenilemeyecek ..yani tahvillerin değeri kadar piyasadan dolar çekilmiş olacak anladığım..
    ozaman bu durumda doların tl karşısında değerlenmesi yani tl nin değer kaybetmesi anlamına gelir gibi düşünüyorum.. ama sanki bilanço azaltmayla doların düşeceği fikri dolaşıyor piasada.. acaba bilerekmi yapılıyor bana bu koralasyon mantıksız geldi..
    piyasada bişey ne kadar az ise okadar değerlidir ''
    fed bilanço küçültme ilgili düşüncelerini öğrenebilirmiyim..ecb ve boj da işin içine girerse 13,5 trilyon dolardan bahsediliyor ...

Alıntı Originally Posted by amator_kurt Yazıyı Oku
    SAYINBABO ABİ
    bir sorum eğer cevap verirsen memnun olrum..
    ..................
    fed bilanço küçültme ilgili düşüncelerini öğrenebilirmiyim..ecb ve boj da işin içine girerse 13,5 trilyon dolardan bahsediliyor ...
    TRADER olarak hicbir fikrim yoktur.
    Ben Teknik Analiz yaparim, ve o analizde bu tarz konular ve YORUM yoktur.

"Iyi bir TA" buyuk paranin "Ayak izlerini" takip eder.
    Kisacasi;Buyuk para dusunsun ne yapacagini, ben onu takip ederim olur biter.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

7. 2008 krizinin dip noktasına düşüşü 2007 yılında başlamıştı 2018de global kriz bekleniyor bu durumda dip 71.000 civarları olacaksa 110.000 seviyelerinden 80.000 olacaksa 120.000 seviyelerinden satış gelecektir.

8. Peki ya dip 80 lerin 70 lerin çok daha altında bir yerdeyse ?

Sayfa 50/169 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •