Sayfa 50/362 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Benim tüm mermiler 43 te tükendi

Keko bana kızacaksın. Ben atatp ile brlsm yi aldığımda uzun süre atatp brlms min 2 tl üstünde gitti. Fiyatı altına inince brlsmleri satıp hepsiyle atatp aldım.

3. En yüksek maliyet benimdir heralde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
     Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Keko bana kızacaksın. Ben atatp ile brlsm yi aldığımda uzun süre atatp brlms min 2 tl üstünde gitti. Fiyatı altına inince brlsmleri satıp hepsiyle atatp aldım.
    bvisey kaybetmedin, siam ikizleri gibiler , birlesimde simdi devre kesti , oda 36 dustu
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    dostum düştüğü için benim de moralim bozuk doğrusu..ama yapacak da bir şey yok..sabretmek lazım...hem brlsm hem de atatp hem de kocaerin iyi olacaklarına inanıyorum o yüzden de stop da olmuyorum...zaten tradeyi de pek yapamıyorum...tek bildiğim beklemek...umuyorum ki zararı olan herkes bu hisselerden iyi kazanır..bu üç hissenin de beklentileri güzeldir..vakti gelince piyasa gereğini yapacaktır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Borsa rajonudur düşen bıcak tutulmaz..31,32 gibi dip yapma daha dogrusu maliyetlenmeler yapilmaya baslanir oralarda..

7. Kapanışa yakın ekleme yaptım..
    Bu düşüş fırsat yaratır sadece..
    Bol kazançlar..

8. En güzel mal düşerken kademeli toplanır,inanıyorsan tabii..

Sayfa 50/362 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •