Onemli Gunler Banner
Sayfa 50/184 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1508 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Aynı kişi olmasına rağmen, farklı farklı nickler kullanan ne sahtekarlar gördük.

İşi gücü gömlekçilik yapmak olan ne sahtekarlar gördük.

Millete iyi görünmek için yalakalık yapan ne sahtekarlar gördük.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

2. Sayın es-es elinizdeki lot miktarini sordum cevap vermediniz ister burdan ister ozelden elinizdeki miktarı yazın iban yazın parayı yollayım

3. [IMG][/IMG]

4.  Alıntı Originally Posted by serciyo60 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    işte gerçek egyo yatırımcısı budur.

Tebrik ederim. süperdi.....

5.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    işte gerçek egyo yatırımcısı budur.

Tebrik ederim. süperdi.....
    Sizi anlamak mümkün değil ....Burdan yazdım...cevap vermediniz ....
    Özelden yazdım ...Cevap vermediniz ....
    Bir daha size yazmamam daha doğru ....Bilgi vermek istedim ...

6. sisbaş dava aşamaları için
    danıştay 10 daire 2007/6032
    danıştay idari dava 2010/1693 ve
    danıştay idari dava 2014/5398 e bakabilirsiniz
    yanlış bir yorum yapmamak adına yorumu sizlere/bilenlere bırakıyorum
    saygılar......

7. ((Slm es es kardeş satarım dediğiniz rakamdan 5000 TL ye kaç lot alabilirim xxxxxxxxxx eğer satmak istersen bu numaradan mesajlaşalim saygılar..)) ES ES KARDEŞİME özelden gönderdiğim mesaj kaale alıp geri dönmedi bende burdan yazıyorum yatırım hesabım AK YATRIM 6268071 HESAP NO.. Satarım dediğiniz rakamdan 1 milyon lot 10 tl ya ben 1000 tl veriyorum... saygılar..

8.  Alıntı Originally Posted by omaroğlu Yazıyı Oku
    ((Slm es es kardeş satarım dediğiniz rakamdan 5000 TL ye kaç lot alabilirim xxxxxxxxxx eğer satmak istersen bu numaradan mesajlaşalim saygılar..)) ES ES KARDEŞİME özelden gönderdiğim mesaj kaale alıp geri dönmedi bende burdan yazıyorum yatırım hesabım AK YATRIM 6268071 HESAP NO.. Satarım dediğiniz rakamdan 1 milyon lot 10 tl ya ben 1000 tl veriyorum... saygılar..
    syn omaroğlu;

daha önce özel den göndermiş olduğunuz mesaj da yatırım hesabınız ve virman için gerekli bilgiler yoktu. Şuan göndermiş olduğunuz bilgilere göre virman gelip gelemiyeceğini hesabınızın bulunduğu Ak Yatırıma sorunuz. Size virman için gerekli olan matbu formu verecektir. Siz de o formu doldurup bana özelden gönderin. Bende size Iban no yu vereceğim. Ayrıca bir milyon lot 10 TL yapmaz. Bunu da benim satış rakamından bir milyon lotu AK Yatırıma kaç TL yapacağını sorun.

Telefon mesajına gelince, benim telefonum sadece sayın GENCO abimizde, AMEDLİYİM dostumda, bir de FERİT abimizde, ayrıca HASAN beyde ve Kemal beyde var. Bunun dışında hiç kimseyle telefondan görüşmüyorum ve mesajlaşmıyorum. Bu konu da yanlış anlaşılmasın. AMEDLİ dostumun ricası ve isteği üzerine ŞİRİNYERLİ ile telefondan görüştüm. Şirinyerli ninde benim telefonumu hiç kimseye benim onayım olmadan vermeyeceğini de iyi biliyorum.

Şirinyerli de bizim değerli ve onurlu bir arkadaşımızdır. Ancak farkında olarak veya farkında olmayarak sayın GENCO abimize yapmış olduğu sataşma ve hedef göstererek suçlayıcı yazılarından dolayı kendisine çok kızgınım. Çünkü bu konuda söz vermişti. Şirinyerli de sayın GENCO abimizden özür dilemediği müddetçe artık kendisi ile de görüşmeyeceğim.
    Son düzenleme : es-es-es; 27-12-2017 saat: 21:12.

Sayfa 50/184 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •