Sayfa 50/416 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3327 madde; 393 - 400 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Sanırım bu aralar benden başka POLTK ile ilgilenen pek arkadaş yok gibi.

Birazda Finansallarına bakalım (2017/6)

SERMAYE : 3.750.000
    ÖZVARLIK : 18.272.529

DÖN.VARL. :19.850.457
    DURAN VARL : 3.845.890

KV BORÇLAR : 4.917.811
    UV BORÇLAR : 604.436

2017/6 HASILAT :18.100.508 (YURTİÇİ 8.993.012 YURTDIŞI 9.233.386)
    FAALİYET KARI : 4.022.204
    DÖNEM KARI : 3.049.386
    Geçmiş sayfalarda çok şeyler yazdık çizdik. Oralara göz atarsanız kimlerin ilgili olduğunu görürsünüz.
    Sabırla yılsonu bilançomuzu bekliyoruz
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Bence eger mumkunse Coventa'nin yillik kar payi odeme politikasini bulup incelemek lazim.

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Geçmiş sayfalarda çok şeyler yazdık çizdik. Oralara göz atarsanız kimlerin ilgili olduğunu görürsünüz.
    Sabırla yılsonu bilançomuzu bekliyoruz
    Tabi ki geçmiş sayfaları inceliyorum yavaş yavaş.
    Ben geçmişte site yönetimine şöyle bir öneride bulundum diye hatırlıyorum.
    Forum sayfalarında çok önemli yorumlarda oluyor çok gereksiz ya da ilgimizi çekmeyecek yorumlarda. Bu nedenle önemli bilgilere ulaşabailmek için bazen yüzlerce sayfa okumak gerekebiliyor.
    Benim önerim şu olmuştu;
    Her yorumun altında ÖNEMLİ onay bölümü olmalı ve okuyan üyeler onay vermeli.
    Bir hissenin forumuna giren üyeler sadece belli sayıdaki onay sayısına göre yorumları filtreleyebilmeli.
    Diyelim ki 10 ve üzeri onay almış yorumları görme seçeneği olabilmeli.

Tabi bunlar için teknik altyapı müsait mi bilemiyorum. Uzmanlık alanım değil.
    Ancak olursa forum, yatırımcılar için daha etkin ve işlevsel bir forum haline gelebilir.

4. Güzel bir fikir

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

POİTEKNİK METALİN COVENTYA TARAFINDAN DEVRANILMASINA İLİŞKİN BİLGİ FORMUNDAN ÖNEMLİ BÖLÜMLER;

6. Sen inanıyomusun burda herseý yazılirmı bu yazdıgin dedaylarina kim bakarsa var .......mesele patron ne diyo piramit ne diyooooooooo

Alıntı Originally Posted by karonmenkul Yazıyı Oku
    Sen inanıyomusun burda herseý yazılirmı bu yazdıgin dedaylarina kim bakarsa var .......mesele patron ne diyo piramit ne diyooooooooo
    Arkadaşım ne demek istediğini anlayamadım doğrusu.

8. Arkadaşlar umarım herşey POLTK e yakışır sn dudu sayesinde bu hisse yi takip ediyorum çok sığ ve hareketler bı anda -3 yada +2 oluyor bu hisseden ufak ufak toplamak istiyorum
    Sn pit umarım çok geç kalmamisizdir sizden ricam mümkünse bu hisse yi hangi fiyat tan almak makul olur bugünkü sartlarla

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/416 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •