Sayfa 50/830 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6640 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Odeabank 46 güne 43 veriyor. Ayrıca Türkiye nüfusu 86 milyonu geçmiş. 1 milyon ve üstünde mevduatı olan sayısı 1milyon 100 bini geçmiş bence normal çoğu döviz ve altından kazandı fakat bu hızlı yükseliş 2024 de hız keser.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    10 milyonda ayağa düşecek.!!!!

https://bluedollar.net/informal-rate/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Umarım!....

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam hem düz mevduat hem kkm den normal mevduata geçişlerde şuan 60 'ı bırakalım 45 üstü veren varmıdır hiç bilmiyorum.
    su ana kadar en yuksek normal mevduata 42 43 veren var ustu daha denk gelmedı..halkbank 43 vakıf 42 verıyor
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

5. Sosyal medyada algı yarattı bazı ekonomistler 50 55 ler havada uçuyor diye hepsi palavra

6.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Yarın vadem doluyor mevduatta. En yüksek 40 akbank veriyor. Teb 42 diyor nette ama daha görüşmedim. En son oran alan birileri varsa yazabilirlerse sevinirim. 1 milyon üstü meblağlar için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Halkbank 35 günlük 43 verdi, uzun pazarlıklara rağmen 1 puan dahi artırmadı, bağlamadım Nkolayla günlük devam ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Sosyal medyada algı yarattı bazı ekonomistler 50 55 ler havada uçuyor diye hepsi palavra
    Kkm dönüşüne
    Qnb 55 verdi 3 aylığa yüzde 60..şu an var mı bilmiyorum ..

Sayfa 50/830 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •