Sayfa 50/990 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Mevlana demişti sanırım, Mesnevi'sinde : "Cinsler cinsleri çeker" diye. Buraya da uydu sanki.

Sağlıkla...

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    aynen, hep öyledir.. batak kişi, diğerlerinin de batık olduğunu zanneder.. yada zannetmek ister, kendini öyle rahatlatabiliyor olmalı

benim anlamadığım bu tür gerzekler niye kaale alınıyor, duymazdan gelip geçmek lazım, gereksiz tiplerle uğraşmak zaman kaybı

2. 6,000 üstüne atması lazım...

yoksa kara bulutlar hazır yagmur için bekliyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

xbank trend desteğine vurup onayı alıp yukarı kaçtı.

aşağı yukarı başım döndü yeminle. vapur yolculuğu gibi.

devletin buna bir şey yapması lazım.

ne oliiyyy.

4. Xbank, Xu030 in Xutum out bence... bundan sonraki olası dalgada... Kartlar yeniden dagitildi bence tahminim..

5. 1 milyon dolarlık adamlar mı viop oynuyormuş ...750.000 DOLAR MI KAYBETMİŞ OHA NEDİR BU

bu forumda şaka filan mı....35.000 doları VİOPTA sıfırlayınca ,kaybedince 4 gün uykularım kaçmıştı 1 ay psikoloji dağıldı ki aylık geliri gayet iyi olan biriydim,

1 milyon dolar +atölyem 10 çalışanım olsa ev araba filan foruma güneş gözlüklü tatil foto atardım pek de tartışmöa girmezdim o paraya internet ortamında viral reklam ve mavi tikli sosyal medya hesapları ile ülke çapında tanınır bir sima olur sosyal medyaya takılırdım bu forumda ...sohbet eden arkadaşların %99 500.000 usd altıdır veya foruma aşırı bağlı gizli zenginlerdir

yazı yazma merakı olmadan bir varlıklı insan neden gelsin burda takılsın mantıksız bir zevk bu ancak takıntı filandır

6.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    1 milyon dolarlık adamlar mı viop oynuyormuş ...750.000 DOLAR MI KAYBETMİŞ OHA NEDİR BU

bu forumda şaka filan mı....35.000 doları VİOPTA sıfırlayınca ,kaybedince 4 gün uykularım kaçmıştı 1 ay psikoloji dağıldı ki aylık geliri gayet iyi olan biriydim,

1 milyon dolar +atölyem 10 çalışanım olsa ev araba filan foruma güneş gözlüklü tatil foto atardım pek de tartışmöa girmezdim o paraya internet ortamında viral reklam ve mavi tikli sosyal medya hesapları ile ülke çapında tanınır bir sima olur sosyal medyaya takılırdım bu forumda ...sohbet eden arkadaşların %99 500.000 usd altıdır veya foruma aşırı bağlı gizli zenginlerdir

yazı yazma merakı olmadan bir varlıklı insan neden gelsin burda takılsın mantıksız bir zevk bu ancak takıntı filandır
    Durumu çok iyi olan abeyler var. Bi biz fakiriz abey, senin de tuzun kuru hatirladigim kadarıyla.

7. Elliot'cu arkadaşlar ne diyor endeks hareketlerine çok merak ediyorum.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

8. Takip ettiğim tahtalarında bir çoğunda INFO birinci veya ikinci satıcı. (DOAS, ISMEN, THYAO, KCHOL vs.)

Bunlar da mı operasyoncu oldu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 50/990 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •