Sayfa 50/1003 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 393 - 400 arası.

Konu: HALK Cafe - II

s400 n ömrü yok.
    son olaylarda görüldüğü üzere patriotlara ihtiyaç var.
    nasıl ensar muhacir söyleminden birden suriyeliler gitsin söylemine dönüldüyse
    ...........
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. 🧿 nazar 🧿 edecekler ülkemizde virüs yok diyerek. Allah nazardan korusun. Fakat doktorun bir kaç gün önceki açıklaması genetik 🧬 meselesi bakalım ne kadar daha koruyacak. Yinede ben Azeri ve Gürcü kapısından korkuyorum. Bakınız galip en son Gürcü de görüldü, galip oradan bize borsaya bulaştırmasın. Gürcü ve Azeri bağımız çok kuvvetli çok ticari bağlantı ve iç içelik var. Havayolları ve kapılardaki inceleme umarım işe yarar.

3. Genetik yapı az bilgimle insanların beslenme şekli ilede ilintili olsa gerek. Keza bizler domuz eti tüketmiyoruz. Daha bunun gibi ayrıldığımız çok nokta var. Virüsün çıkış noktasındaki tartışmayı hatırlayın, yılan mı yarasa mı diye tartışılıyordu. Demek ki yeme içme kültürü bu olayda belirleyici etken. Açıkçası bize lazım olan 7 gün daha vaka görülmemesi. Çünkü dünya papucun çok pahalı olduğunu gördü ve önlem aldı. En büyük önlem ülke giriş çıkışları. Bu hafta ölmememiz lazım.

4. İlahi adalet ülkemiz için tecelli eder. Milyonlarca mülteciye ülke sahip çıktı, besledi baktı. O ilahi adalet virüs ile mukabele ediyor gibi.

5. Ne kadar ilginç, herkes olumsuzluktan bahsediyor.

Bu s400 korona idlip vsvs

Bu haberlerin bir soğuma sureleri var bence soğudu bu haberler.

Nerede olumsuzluk var miknatis gibi çekiyoruz.

Hisse zaten nerede olumsuzluk var arayip buluyor.

Piyasa ne longa para kazandırıyor ne shorta kazandım diyen yalan söyler.

-4 lerden -1 kapamış dow bu ne demek oluyor toparliyor

Anlamadım gitti.

Hisse ortada hiçbir şey yokken 7/8 olsa bu haberlerin etkisi yokmus diyeceğiz 15 ler 20 ler konusulacak piyasa yapici bu haberleri kullanıyor , bu haberleri aklimiza psikolojik olarak bizler kaziyoruz ve sartlaniyoruz.

Piyasa dalgalanıyor, bu genelde dip ve tepelerde olur buralar artık endeks icin dip seviyeler, haberleride kullanıyorlar.

TH den bahsetmisler oralardan maliyetlendi ise su an zararın uzerine oturuyor demektir.

Ben bir daha o hissenin gördüğü zirvelerinde üzerinde işlem göreceğini düşünmüyorum. Uzun yillar..

Sebep her ne olursa olsun bir hissenin fiyati düşüyorsa servis edilmiştir ediliyordur anlami cikar, bu hisseninde 10 20 arasi servis edildigi gibi..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,401
    10 günde %20-25 marj verdi hisselerin çoğu ..kazanan kazandı .. hemde iyi kazandı

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    10 günde %20-25 marj verdi hisselerin çoğu ..kazanan kazandı .. hemde iyi kazandı
    acikcilardan mi bahsediyorsun ?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,401
    nakitte olup trade yapanlardan bahsediyorum ..

Takip ettiğim 2 hisseden örnek

EKGYO 1.22-1.52

HALKB 5.60-6.70 yuvarlak rakamlarla biri %25 -biri %20 Trade marjı verdi

Sayfa 50/1003 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •