Sayfa 50/1006 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Vakıfbank 32 gün 230k %14,65

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Zaten ben ful dövizdeyim. Kardeşim için bugün araştırdık ve iyi bir orana bağladık. Ama hiç aktifleşmedik !! ben sadece powerpc için risk sevdiği için yazdım. Yoksa ben daha çok uykuma düşkünüm.
    Kardeşin aldığı oran sır mı?
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yahu powerpc, dolar dolar dedin bizi dolarcı yaptın. Şimdi de aktif aktif diyorsun... Biraz önce İzmir aktifi aradım sırf zarf attım. ''ben bono felan anlamıyorum, elimde 700k var bana 45 gün için ne oran veriyorsunuz '' dedim. Beni arayacaklarını söyleyerek adımı, telefonumu aldılar ( uyanıklar ya, istihbarat yapacaklar ) . 90 yaşındaki babamın adını ve telefonunu verdim. Aradılar ve tertemiz 17,40 veririz dediler.

Artık sadece seni takip etsem yeter powerpc.
    mk mı bono mu

4.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Kardeşin aldığı oran sır mı?
    Elbette sır değil ama burada birkaç provakatör yüzünden kimseyle tartışmaya girmemek adına yazmıyorum. Zira bu oranı onlar alamayacağı için çamur atacaklar. Buraya herkese verilen umumi oranları zaten sürekli yazıyorum. Şahsi oran şahsi dosyamdadır. Sadece bilen bir kaç mevduatçı olaya vakıftır. Onlarda daima piyasanın en az 2 puan üzerinde alırlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    mk mı bono mu
    Malum bu banka bonocudur. Mevduat yetkisi yoktur. 17,40 bono

6. Sn. ressam aktifbank da arkadaşım çalışıyor soyledıgınız oranı aldığınızı kanıtlatın buraya yapıştırın tel ısım verın vb.. arkadaşım ısı bırakacağını ve bu oranı alan kısıye 10.000 tl verecegını soyledı, bankada kesınlıkle böyle bır oran yok dedı 50.000.000 tl ye kadar... lütfen yanıltmayın mılletı bırsey bılıyorsanız kanıtlayın, herkes saygı duysun size...

Elbette sır değil ama burada birkaç provakatör yüzünden kimseyle tartışmaya girmemek adına yazmıyorum. Zira bu oranı onlar alamayacağı için çamur atacaklar. Buraya herkese verilen umumi oranları zaten sürekli yazıyorum. Şahsi oran şahsi dosyamdadır. Sadece bilen bir kaç mevduatçı olaya vakıftır. Onlarda daima piyasanın en az 2 puan üzerinde alırlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    mevduat karşılığı o zaman 18,42 ye denk geliyor yanılıyor muyum

İzmir şube ile biraz önce görüştüm
    Bono için böyle bir oranımız yok diyorlar. NKolay'ın altındaymış hatta normal bonoları

Varlığa dayalı menkül kıymet varmış. Orda oranlar bahsettiğiniz gibi 17'nin üzerine çıkıyormuş.Ancak vade uzun.

Bu forumun amacı bilgi paylaşımı sayesinde herkesin yüksek oran alabilmesini sağlamak.
    Size bu oranı veren kişinin iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz ki herkes faydalansın
    Genele yazmak istemiyorsanız özelden de iletebilirsiniz.
    Zira bize verilen oranlarla sizin söylediğiniz oranlar arasında dediğiniz gibi 2 puan fark var

Sayfa 50/1006 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •