Sayfa 50/956 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7648 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    değerli kardeşim daha önceki haberi biliyoruz.yeni bir haber yok kap'a düşen.rezil kağıttaki anlamsız hareketler tamamen ortalığı bomboş bulan spekten(mirasyedilerin kendileri)kaynaklanıyor..sabahleyin 7.94'e çıkar ortalığı dalgalandır ve elinden dünyanın malını çıkar ondan sonra sal bayıra rezil kağıdı.bunun haberle maberle teknikle meknikle ilgisi yok bu ahlaksızlığın ta kendisi.
    artık birileri dur demeli bu işe.yeter aq.

Alıntı Originally Posted by hakanvekendi Yazıyı Oku
    artık birileri dur demeli bu işe.yeter aq.
    Arkjadaşım bahsini ettiğiniz bildirimi biraz önce KAP'dan gördüm.Bu haberi bilen mirasyedi spekler bir güzel 7.94'den rezil kağıdı k.y.nın eline vermişler demekki.
    Allah hepsini nasıl biliyorsa öyle yapsın.Bu senede bir hayır yok demekki rezil kağıttan.İyi akşamlar.
    Son düzenleme : waktanw; 02-01-2018 saat: 20:08.

3. Spekoş a gün doğdu.7;50 lerde tutamadı diye üzülmüş kendisi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Arkjadaşım bahsini ettiğiniz bildirimi biraz önce KAP'dan gördüm.Bu haberi bilen mirasyedi spekler bir güzel 7.94'den rezil kağıdı k.y.nın eline vermişler demekki.
    Allah hepsini nasıl biliyorsa öyle yapsın.Bu senede bir hayır yok demekki rezil kağıttan.İyi akşamlar.
    Arazinin satış sürecinde herhangi bir gelişme olmadığını bugün ilan etme zorunluluğu var mıydı? Bilgisi olan var mı bu konuda? Durduk yerde niye ilan edilir böyle bir haber. Bu haberle acaba bizlere "Daha çok beklersiniz." mi demeye getiriyor? Yarın benim için bir katalizör olacak. Aşağı doğru düşük hacimle sert bir iniş hareketi yaparsa rahatlayacağım. Böyle bir hareketin, son korku dalgası olduğunu düşüneceğim. Biraz aşağı salıp bir müddet daha yataya sardıracaklarını düşünüyorum. Eğer haberi kullanarak aşağı epeyce salarsa 8,71 maliyetimi 200 bin liralık alışla 7,90 civarına çekmeye çalışacağım. Aha da buradan ilan ediyorum.

5. Bu haberin gelecegini biliyordum ama bugün degil cuma akşama yada pazartesi sabaha çünkü bu haber bir zorunluluktu 60 gün içinde kap haberinde bir degişiklik olmassa bildirmek zorunda erken geldi dur bakalım 7.99 san sattıgını yarın toplayabilecekmi

6. Çok eski hissem di
    Banada biraz yukarlardan verdiler. Saglik olsun. Diger hisseler iyi giderse buna girmek için firsat kolluyorum. Yarin bile ters köşe yapabilir bunlar

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. rahmetli sakıp sabancı olsa bu hisse böylemi olurdu acaba çok merak ediyorum bunların hepsi halk düşmanı hırsız ya adana çimento tavan yapar bu ekside kapatır borsa uçtu gitti bu oldugu yere çakıldı kaldı yazıklar olsun 9 bulayım eksiden cıkayım birdaha senin ismini görsem yolumu degiştirecem

8. Afyon çimento arsa satış haberleriyle hak ettiği yere gelir ümidiyle oldukça uzun sayılabilecek bir zamandır, benim için oldukça yüklü sayılabilecek miktarla hisseyle bekliyorum. Bir çoğumuzun olduğu gibi.
    Arsa satış haberlerini spekler baskı altında tutarak her yükselişe müdahale ettiler.
    Biraz izlediğim bazı durumlardan bahsetmek istiyorum. Sadece izlediklerimi paylaşmak amacıyla kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hatta bu konuda katkıda bulunacak olursa sevinirim.

Artık bir ümit kaldı dünya borsalarında çimento hisselerinin yükseliş trendinin başlaması.
    Çin, Taiwan,Japonya gibi uzak doğu emtia piyasalarında, arz talep dengelerinin dolayısı ile fiyatının belirleyici olduğu borsalarda yaklaşık 1,5 yıldır çimento hisseleri hiç boşluk vermeden GÜÇLÜ SAT tavsiyesi veriyordu.
    Ancak çimento şirketlerivle çimento endeksleri Kasım son haftası ve aralık ayı başından itibaren GÜÇLÜ AL'a döndü. Her gün ufak ufak fakat istikrarlı olarak yükseliyorlar. Bizim bistte ki çimento şirketlerinin orta ve uzun vadede bu durumdan etkilenmemesi mümkün değil diye düşünüyorum. Çimento hammaddesi ithale dayalı bir emtia değil ancak Türkiye Çimento hisseleri de Dünya piyasalarındaki bu trende ayak uyduracaktır diye düşünüyorum.
    Aynen dünya piyasalarında Demir Çelik endekslerinin 2-2.5 yıldır sürdürdüğü GÜÇLÜ AL'a Erdemir,Kardemir gibi demir çelik hisselerinin ayak uydurması gibi.
    Düşündüklerimi ve izlediklerimi yazdım. Affola

Sayfa 50/956 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •