Sayfa 50/179 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1426 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Tuncay turşucu�nın sene sonu 20 liralar olabilir demesi bence çok güzel hedef fiyat konusunda kendisi normalde çok cimridir. Bugün bloomberg radyoda kendisi Teknosa hakkında yatırımlarının meyvelerini toplama zamanı geldi 2-3 yıldır büyük yatırımlar yaptı dedi. 40 gün sonra ilk bilanço 130 gün sonra ikinci bilanço var bizim yapacağımız tek şey beklemek
    Bilançosuyu beklemek lazim ama sabırları zorluyor isallah beklediğimiz gibi karını bir önceki çeyreğe göre artırır. Özellikle iklimsa tarafını merak ediyorum ben hem havaların ısınması dolayısıyla klima satışları artmıştır hemde ges tarafında guzel satışlar yapılmıştır diye düşünüyorum.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kapta 3. Çeyrek bilançosunun son açıklanma tarihi 31 ekim olarak görünüyor

3.  Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    Kapta 3. Çeyrek bilançosunun son açıklanma tarihi 31 ekim olarak görünüyor

ekim ortaları gibi gelecek olan 3 çeyrek bilançoyu fiyatlar tabi endeks bosmazsa tahtacı izin verirse.

4. Hisse hareketleri çok saçmaladı, biz burda beklentileri yazdıkça o tahtaya verdikçe verdi. Maliyetimiz düşük diye tepelerden satmadık ama bugün ilk aldığım seviyeye kadar verdi.

Yazık bunca güzel emeğe ve beklentiye!

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Hisse hareketleri çok saçmaladı, biz burda beklentileri yazdıkça o tahtaya verdikçe verdi. Maliyetimiz düşük diye tepelerden satmadık ama bugün ilk aldığım seviyeye kadar verdi.

Böyle günlerde psikolojinizi nasıl sağlam tutuyorsun ben çok zorlanıyorum sattım satacağım o durumdayim

6. Bence piyasada f/k …pd:dd..favök ..v.s kaldırılsın..bir önemi kalmadı..

7. YARIN 11.84 başla ve 1-2 güne kadar 12.40 lara yüksel.

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Hisse hareketleri çok saçmaladı, biz burda beklentileri yazdıkça o tahtaya verdikçe verdi. Maliyetimiz düşük diye tepelerden satmadık ama bugün ilk aldığım seviyeye kadar verdi.

usta elimizdeki hisseleri almak için her yolu deneyecekler anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirecekler durum onu gösteriyor anlaşılan çelik gibi sinir paygamber gibi sabır etmemiz gerekiyor maaşda bir mikdar daha sepete atarım varmı ötesi.

Sayfa 50/179 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •