Sayfa 50/314 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2512 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
     Alıntı Originally Posted by Analiz Hattı Yazıyı Oku
    2023 yılında bizi neler bekliyor

1- Turkcell sözleşmesi
    2- Nokia ile yapılan anlaşmanın ürün teslimleri
    3- 5G teknolojisinin artık kaçınılmaz hale gelmesi (Karel bu konuda ülkedeki en önemli oyunculardan)
    4- Savunma sanayi tarafında güçlü ihracat adımları
    5- Daiichi ile beraber otomotiv sektöründe büyüme
    6- Yeni arazi alımı ve buna yatırım planları
    7- Çok daha güçlü bilanço ve karlılık

Bakalım hep beraber göreceğiz, adım adım hepsinin gerçekleşmesi umuduyla ...
    Üstad,aramıza hoşgeldin
    bana kareli sevdiren kardeşimiz bu arkadaşımızdır arkadaşlar...
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

2.  Alıntı Originally Posted by Analiz Hattı Yazıyı Oku
    2023 yılında bizi neler bekliyor

1- Turkcell sözleşmesi
    2- Nokia ile yapılan anlaşmanın ürün teslimleri
    3- 5G teknolojisinin artık kaçınılmaz hale gelmesi (Karel bu konuda ülkedeki en önemli oyunculardan)
    4- Savunma sanayi tarafında güçlü ihracat adımları
    5- Daiichi ile beraber otomotiv sektöründe büyüme
    6- Yeni arazi alımı ve buna yatırım planları
    7- Çok daha güçlü bilanço ve karlılık

Bakalım hep beraber göreceğiz, adım adım hepsinin gerçekleşmesi umuduyla ...
    Söylediklerinize aynen katılıyorum Sayın Analiz Hattı, ekleyebileceğim tek şey Karel in en büyük eksiği olan yatırımcı ilişkilerinde profesyonel ve şeffaf bir anlayışa ihtiyaç var, tüm bu gelişmeler olurken yatırımcı dostu ve şeffaf bir anlayışla kap haberlerinin gönderilmesi, yatırımcı sunumlarının yapılması gibi konular ihmal edilmezse hep beraber müthiş gelişmeleri izleriz. Daha önce de bu konuda yazdım doğan holdingin kareldeki bu eksikliği gidereceğini düşünüyorum. Güzel gelişmeler olacak ama hiçbir şey kolay olmayacak bu sabır süreçte sabır en büyük silahtır.

3. Hoş bulduk abi,

Hep birlikte umarım güzel kazançlar, kazanımlar sağlarız. Yolumuz uzun ...

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Söylediklerinize aynen katılıyorum Sayın Analiz Hattı, ekleyebileceğim tek şey Karel in en büyük eksiği olan yatırımcı ilişkilerinde profesyonel ve şeffaf bir anlayışa ihtiyaç var, tüm bu gelişmeler olurken yatırımcı dostu ve şeffaf bir anlayışla kap haberlerinin gönderilmesi, yatırımcı sunumlarının yapılması gibi konular ihmal edilmezse hep beraber müthiş gelişmeleri izleriz. Daha önce de bu konuda yazdım doğan holdingin kareldeki bu eksikliği gidereceğini düşünüyorum. Güzel gelişmeler olacak ama hiçbir şey kolay olmayacak bu sabır süreçte sabır en büyük silahtır.
    size katılmakla beraber hasan hocam öncü girişimin internet sayfasında karel le ilgili hiç bir bilgi yok ki %40 hakim ortak doğan holding yönetime geçtimi geçmedimi bilgi verseler yol planıyla yatırımcı sunumu yapsa güven oluşur şu an kağıt başıboş tahtacıya emanet görüntüsü var

5. Yeni yönetimin, yeni alınan oto elektroniği şirketinin bilançoya yansıtılacağı ilk bilanço büyük önem arz eder, geleceğe dair fikir verir.
    Beyaz eşya sektörü Arclk bilançosuna göre iyi görünüyor, kart kalemine katkı verecek mi.
    Şirketin zayıf noktası finansman gider kaleml, yeni yönetimin finansal deneyimi iyi, kasası dolu, buna bir çözüm bulursa iyi olacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. ''Yeni yönetimin, yeni alınan oto elektroniği şirketinin bilançoya yansıtılacağı ilk bilanço ''

2022/09 döneminde konsolide edildi.

7.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    size katılmakla beraber hasan hocam öncü girişimin internet sayfasında karel le ilgili hiç bir bilgi yok ki %40 hakim ortak doğan holding yönetime geçtimi geçmedimi bilgi verseler yol planıyla yatırımcı sunumu yapsa güven oluşur şu an kağıt başıboş tahtacıya emanet görüntüsü var
    Sayın Erhankod, doğan holdingin karel yönetim kuruluna atadığı isimlere bakınca çok ciddi profesyonel bir kadronun her biri için özel bir alan hedeflenerek yönetim kuruluna dahil edildiğini düşünüyorum. Eğitimleri iş tecrübeleri ve uzmanlık alanlarına bakınca bu ekipten çok umutluyum çok şey değişecek karelde...

8. Dünkü atraksiyonun devamı bugün gelse güzel olurdu. Ama sanki üflesen yıkılacak gibi tahta. Kademeler boş, hacim yetersiz. Haber vs birşeyler lazım karelimize.

Sayfa 50/314 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •