Sayfa 50/934 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7467 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Arkadaşlar aracı kurum dağılımını paylaşabilir misiniz?
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    O zaman dün bir gerizekalı 0.83 ten aranızdayım arkadaşlar yazmıştı ona anlat.

Ben de ilk 1.5 dan aldım sürekli maliyet düşürdüm düştükçe alıyorum illa ki çıkacak

3. Bizde 1.28 den atladık ala ala 1. E düşürdük maliyeti

4. Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    şirket yarın altın madeni işine giriyoruz diye kap'a haber gönderse

"eyvah taban olurmuyuz" diyecek hale gelmiş yatırımcı

Eyyyyy Patron;

Yatırımcını ne hale getirmişsin....

Özeleştiri: piyasa yapıcı patron adına her ne derseniz tahtaya yön veren kişi ya da kişiler bu sayfaları okuyup biz ky'lerin ruh hallerini görüp inceleyebiliyorlar buna göre panik durumlarımızı coşku durumlarımıza vs göre tahtaları şekillendirdiklerini düşünüyorum.
    bu vesile ile ruh hallerimizi çok yansıtmasakta adamların ekmeğine yağ sürmesekmi acaba??

http://digitalage.com.tr/modern-sosy...ikan-sonuclar/
    Kimisi bilmeden alet oluyor bu oyuna

kimisi bile isteye

73-74-75 ' lerden psikolojiyi kaldıramayıp satan ky için... en basit tabir ile yazık oldu.

bu saatten sonra iflah olmaz kalanlara bol şans dileyen arkadaşa teşekkür ederiz. Umarım yolu bahtı açık olur.

lütfen okuyun araştırın kendi kararlarınızı kendiniz verin. kimsenin gazı ile almayında satmayında

sevinç çığlıkları atacak karalar bağlayacak mecra değil burası lütfen elinizi ve ruh halinizi AÇIK ETMEYİN

7. Burada teknik ve temel bilgisi olmayan insanlar yok tektunun içi boşaltılıyor yok iş bitti dip olacak vs digerek fakir fukaranın lotlarinı satmasina sebep oldu.patronun ekmeğine yağ sürdü herkez malına sahip çıksın dostlar böyle adamların gazına gelmeyin...

8. Dikkat edersiniz tektuyu bir kısım göklere çıkarıyor bir kısım battı havasına getiriyor dikkatli olun gaza gelmeyin kafanızdaki seviyeye gelince satın gitsin ben öyle yapacam bi dahada borsaya uğramayı düşünmüyorum

Sayfa 50/934 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •