Sayfa 50/935 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. https://i.hizliresim.com/Q7M4r3.png

Bu dogrumu bilmem
    Ama
    Arabb a bak
    Sen kiminn adamisin Turkiye yee artizlik yabiyoonnn.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı başdanışmanı Bülent Gedikli:

-Türkiye'ye sermaye girişleri devam edecek.
    -Önümüzdeki günlerde finans piyasalarında daha güzel sürprizler göreceğiz
    -Şu anda dünyada paranın gideceği güvenli limanlar arasında Türkiye ilk sırada

demiş.......
    https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-369811
    İnşallah dediği gibi olur... Muhakkak bizim bilmediğimizi onlar biliyordur... USD 'ın geleceği o vakit parlak değil... Sn.Gedikli ye göre ilk durak 3,42 TL oradan da 3,36 TL olur... O zaman ekonomimiz doğru yolda... Bravo bizlere...

Açın Türkiye'nin önünü!
    Kaçılın, savulun!
    Engel olamayacaksınız....
    Büyük Türkiye Geliyor!
    TL USD'ı ezecek!

Artık Lokantalarımızda, otellerimizde Alman Garsonlar, ABD'li temizlikçi kat görevlileri olucak....

Hey! Hans... Boşları al bakiyim....

Hey! Coni.... WC yi tekrar sil bakiyim... Temiz olmamış....

Aç tavuğun kendini darı ambarında hayal etmesi gibi bu ne heyecan!
    USD'de 3,50 altına, EURO'da 4 TL altına müsaade edeceklerini sanmıyorum. Aşağı kırma girişimlerinde faizleri indirmek gibi hemen sözlü müdahaleler devreye giriyor.

Şanghay İşbirliği Örgütü'nün iki üye ülkesi arasındaki gerilim tırmanıyor. Sınır bölgesinde Çin'in yol yapımına Hindistan askerlerinin müdahale etmesi tansiyona sebeb olmuştu.
    Hindistan sorunlu bölgeye hava savunma sistemleri de içeren zırhlı silahlar sevkediyormuş.
    Hindistan Pakistan geriliminde Çin Pakistan'dan yana tavır alıyordu.
    Heryerde bir gerginlik. Bir yerden global patlama olacak galiba! Net saflar da belli değil. Taraflar bir konuda bir beraber oluyor, başka konuda hasım oluyor. Net bir cepheleşme de yok....
    İki ülke arasında Şaghay İşbirliği Örgütü lider ülkelerinden olan Rusya arabulucu olacak mı bakalım?
    https://already-happened.com/2017/06...t-india-today/

5.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Aç tavuğun kendini darı ambarında hayal etmesi gibi bu ne heyecan!
    USD'de 3,50 altına, EURO'da 4 TL altına müsaade edeceklerini sanmıyorum. Aşağı kırma girişimlerinde faizleri indirmek gibi hemen sözlü müdahaleler devreye giriyor.
    Sn. Elma heyecan bende değil... Ben heyecanımı kaybedeli en az 20 yıl oldu... Heyecan Sn. Gedikli'de.. Onun heyecanını canlandırmak istedim...

Not; Bu topraklarda hep bir bahane vardır... Bu çocukluktan başlar...

-Baba benim suçum değil. Ben yapmayacaktımda arkadaşımın yüzünden oldu...

Öğrenim hayatında da devam eder...

-Aslında ben çalışkandım da arkadaşım beni kandırdı...

İş hayatında da aynı senaryo...

-Ben işleri hep zamanında yaparım da Ah mesai arkadaşlarım yüzünden...

Hiçbir zaman oturup düşünmeyiz acaba hiç bizde suç yok mu diye! Asla...

Türkiye'de aslında gelişmiş ülke olucaktı da ah bu dış mihraklar....

Yani ülkenin bu hale gelmesinde hiçbirimizin, hiçbir kimsenin suçu yoktur...

Hepsi teröristlerin ve dış mihrakların suçudur...

Ve bizde bunlara karşı koyacak zırnık kadar irade de yoktur...

Sonuç mu?

-Açın Türkiye'nin önünü!

Kaçılın!
    Savulun!

Engel olamayacaksınız!

Sanki sen gelişmek istedin radikal ekonomik önlemler adaletli bir vergi sistemi getirdin de kim engel oldu ise?

Dolar 4,5 lira, 6 lira olacak gazı ve Türkiye'nin kısa vadeli borçları çok fazla borcunu ödeyemeyecek söylemleri ile vatandaşlara 3,50 üzerinde satılan ve döviz tevdiat hesaplarında yatan dolarları 3 lira ve altında geri alırlarsa, bankaların karı ne kadar olur?...

Turist sayısı yüzde 16,3 arttı
    Mayıs ayında Türkiye'yi ziyaret eden turist sayısı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 16,27 yükseldi.
    Geçen seneyi siyasi krizler ve terör olayları yüzünden oldukça kötü kapatan turizm sektörü bu sene toparlanmaya devam ediyor. Ocak ayında erken rezervasyonların yükselmesiyle başlayan iyileşme nisan ayının ardından mayıs ayı ile devam etti.
    https://www.dunya.com/sektorler/turi...-haberi-370007

Meğerse denizden mülteci toplayan Avrupa ülkeleri "şu kadar kişiyi boğulmaktan kurtardık" diye vicdanen rahatlarken, diğer taraftan kurtarılan binlerce mülteciyi İtalya limanlarına getirip teslim ediyorlarmış ve İtalyanlar'a "alın bunları ve iyi bakın" diyorlarmış...
    İtalyanlar da AB'ye "artık bizim yükümüz çok arttı, yükü taşımamız sürdürülebilir olmaktan çıktı" diyorlarmış.
    http://www.dunyabulteni.net/gunun-ha...siz-goc-talebi

Bu arada İtalyanlar "zordaki bankalarımızı kurtarmazsanız, borçlarımızın şu kadar kısmını ödemezseniz, mültecileri Avrupa'nın kuzeyine, içlerine doğru yönlendiririz" diye şantaja başlayabilirler. Belki de sessizce böyle pazarlık da yapıyor olabilirler...

Sayfa 50/935 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •