Sayfa 50/843 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6741 madde; 393 - 400 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Esozcan Hc sırat çizgisini çizmiş! Emeğine sağlık! Ytd
    haftalıkları ve günlükleri süslüyorlar.. palaya sordum bu süs işi nedir dedim .. yılbaşı geliyor dedi... bende geleyim mi dedim.. en çok günlükçüleri bekliyorum,seni de bir yakalarsam dedi.ben de kapanışta az aldım.. ya o beni dövecek yada ben onu..

aylıklar saldım çayıra.. haftalıkta 18.53 desteği, halen aktif.. kırılırsa 17.85 aktif olur.. HAFTALIKTA adam olacak çocuk..20.50
    spenc hc ben çalının arkasındayım..kendine iyi bak sevgiler saygılar..

kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    haftalıkları ve günlükleri süslüyorlar.. palaya sordum bu süs işi nedir dedim .. yılbaşı geliyor dedi... bende geleyim mi dedim.. en çok günlükçüleri bekliyorum,seni de bir yakalarsam dedi.ben de kapanışta az aldım.. ya o beni dövecek yada ben onu..

aylıklar saldım çayıra.. haftalıkta 18.53 desteği, halen aktif.. kırılırsa 17.85 aktif olur.. HAFTALIKTA adam olacak çocuk..20.50

Bu sıralar kuşlu siteye oraya buraya bakıyorum, katılım, kazan mevcudu falan artmış gibi görünüyor!
    Tahtacının en sevdiğim ortamlar!
    Sana da hayırlı olsun esozcan hc, yanaktan bir hoj geldin makası almaz umarım.
    Oturan boğa gibi durmuyorum, havamı aldı tahtacı! trene bakan inek havası kattı boğadan ziyade…
    Alıştık gerçi bu durumlara!!
    Umarım dediğin gibi olur, teşekkürler tekrardan.. Ytd

Petrolde 77 ye ramak kala 72 göstermişler bugün! Vursunlar petrolün kafasına!
    Kralsın ⛽ petrole vuran her kimse! Ytd

Socar formalı Galatasarayımıza başarılar diliyorum, maç sonu çok önemli tahtacı kafası! Her socar formalı maç sonrası bir kere yüzümüzü güldürmedin, bu sefer hem Galatasaray hem tahtacı şeytanın bacağını kırarlar! Hakkını verin şu formanın! Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bende düşünerek aldım,umarım tahtaci bizim düşündüğümüz ü düşünerek seneyi kapatır.
    Kral tahtacinin bizim için güzel şeyler düşündüğünü düşünüyorum, herif fena oynuyor tradeciyi günlükcüyü bile uzuncu yabtı. Şaka maka 4 ayım geçti suyuniçinde

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku

şu süsleme olaylarını pek sevemedim, ne varsa bu süslemelerden oluyor! Dolar kapanışına (günlük haftalık) bakarsak 64-65 çentik desteğine pekte birşey kalmamış gibi görünüyor, karabatak gibi son bir dalış yapar mı yoksa yapmadan çıkar mı tabi dalıpta çıkamazsa kısmını düşünemiyorum! Dediğin yerleri üstte atarsa zaten günlük bulutun içinede çabalamış havası katar. Hadi hocam ayağın uğurlu gelir umarım! Bulut aşağı kıvırmadan atsın ama yoksa yoracağa yorarım bu durumu! Hakkımızda hayırlısı Ytd

7. Biraz sosyal medyayı dolaştım, bir ky arkadaş yazmış. Mantıklı gibi geldi
    Alici oldukca aşağı basıyorlar almayin aldirmayin.kagitta bekledikce onlarda zarar ediyor... demiş

Eğer tahtaci da zarar ediyorsa ben alırım bi dal

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

8.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    son üç ayın en düşük fiyatı 18,26 lira... Spek bu fiyata da şöyle kısadan da olsa bir dokunmak isteyebilir mi ?
    Yapabülürsün spek amca... cesur ol...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 50/843 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •