Sayfa 500/999 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop - XXI

1. iso: 2019'da türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşu tüpraş oldu- bloomberg ht

2. Cuma günü kapanıştan hemen sonra yaptığımız tahmin aynen tuttu 116.300 açtık şimdi önümüzdeki drenç seviyesi 117.400 burası ancak 3. seferde geçilebilmişti.Bu seviyenin ayrı bir önemi daha var burası son düşüşün 61.80 fibo drenç noktası kapanış tahminimde burasıdır yeni tarihi zirveye hareketimiz bu son düşüşle dahada kuvvetlendi hekese bol kazançlar esen kalın.

3.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Imamlik meslegini yapabilen her isi yapar. Uzaya roket bile gonderir
    Hatta Gebzedeki tubiyanet in başkanı bile olabilir.

amma kastın yaaa...
    doları sabit tut.. ekonomi kötü derler yoksa..
    borsayı sürekli yükselt.. ekonomi kötü derler yoksa..

işşizlik, dış borç, üretim, israf, enflasyon vb önemli değil.. borsayı yukselt doları sabitle.. reçete belli "ministry of Truth" (*) tarafından yazılan..

(*) "1984" romanında distopik kötü ve evil zihniyetin halka karşı propaganda hazırlıklarını yöneten "Gerçekler bakanlığı"
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Cuma günü kapanıştan hemen sonra yaptığımız tahmin aynen tuttu 116.300 açtık şimdi önümüzdeki drenç seviyesi 117.400 burası ancak 3. seferde geçilebilmişti.Bu seviyenin ayrı bir önemi daha var burası son düşüşün 61.80 fibo drenç noktası kapanış tahminimde burasıdır yeni tarihi zirveye hareketimiz bu son düşüşle dahada kuvvetlendi hekese bol kazançlar esen kalın.
    Borsa artinca portfoy az dusuyor borsa dusunce portfoy eriyor boyle borsanin :d

6. Bankasız yükselişe ben yükseliş demem.
    Alın artık şu bankaları neyi bekliyonuz???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

endeks vs banka trade' ini son iki aydaki yukselişte bende kullandım.. ama endeks 30 126 bin seviyesinde zararı kabul edip çıktım o trade'den.. tüm kagıtlar artıyken bu trade eksi yazıyordu.. diğer karları götürmesini engellemek için mecburen kapadım.. hala da açmadım..şu anda daha iyi noktada hatta (yani endeks short garan long için mesela şartlar numerik olarak daha iyi)..ama yine de açmayacağım benzer bir trade.. parametrelerini tam bilmediğimiz (görünmez el) bir oyun var masada şu anda..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Borsa artinca portfoy az dusuyor borsa dusunce portfoy eriyor boyle borsanin :d
    Özelden at bana elindeki hisseleri maliyetleri ile birlikte olurmu dostum

Sayfa 500/999 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •