Sayfa 500/910 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7276 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    2018 ve 2019 yılına ait karların temettusu verilmedi. Önceki dönemlerin verildiğini söylüyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cevabı benden önce sayın Gg1101 vermiş. 2018 ve 2019 yıllarında bddk kararı ile sermaye güçlendirilmesini teşvik yönünde karar alındı ve bankaların kar dağıtmaması kararlaştırıldı. Ondan önceki dönemlerde imtiyazlı hisse taşıyanlar 1-2 tl gibi hisse başına para verildiğini temettü olarak biliyorlardır. Bakın hakkı verildi demiyorum. Üst limit tüm imtiyazlılar için 250.000 tl ile sınırlandırılması yıllardır onu da kuş kadar ve zorlamalarla vermeleri ayrı bir konu ben de daha önceki yazılarımı okursanız devlet müdahalesi olmazsa bu işin hakkı verilerek çözümünün zor olduğunu söylüyorum. Devlet girdi mi sevgi ile şevkat ile verecekler çünkü devlet hakkını yedirmez diyorum ama spk ya tabi bir kurum olarak işbankası açıktan verme vs yapamaz diyorum bu ikisi farklı konular.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

2. Birilerinin acelesi var gibi gözüküyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by mke222 Yazıyı Oku
    Birilerinin acelesi var gibi gözüküyor

tbmm açılışı yaklaştı ondan acelesi vardır belki

4.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    tbmm açılışı yaklaştı ondan acelesi vardır belki
    Hayra alamettir inşallah

5. ben banka olsam kuruculardan simdi kurtulurum, hazir isbankasinin piyasa degeri yerlerdeyken.
    YTD

6. çok önemli iştirak tskb hisselerinde çöküş..eski petrolofisci , gsm ci ,aydın doğancı özince işbanktan sonra kendini oraya müdür yaptı tskb kafayı kaldıramıyo ..iştirak işfinans yanında işfktöring beleşe borsadan sandık çalışanları **görmeden**çaktırmadan**dd ve nominal altı fiyatlardan bi kısmıda bu sandıkcıların aldığı karar sonrası teeemm tülerden onlarda dd altı fiyatlardan nerdeyse halka açık kısmın tamamı**(dünyada ilk ve tek **)el değiştiriken ve işbank ve tskb kendi kurduğu starejik işfinasta azınlık ortak durumuna düşerkenki komedi **şimdi acaba tskb demi devam ediyo..özince nerde orda hareket **ne teadüf..ne şans.** k.y ızdırap içinde .**sandık sandık yumurta sistemi.. en komediside kendini o dönem şirket ortağı olarak isimlettiren kardeşler bi gecede halka açık olmuş..** şimdi sanırsınki yüzde 40 gibi halka açık ..o zaman bu yüzde 35 leri sıfıra yakın fiyatlardan toplayıp kşmlere 4 lü fiyatlardan mafişlerdiler .**sandık naıl görmedi .önemli bddk bu konuda ne düşünüyor..böyle hisse el değişimim yaşanmadı önce..izle incele araştır..
    aydın doğan çok sanslı adammıiş.petrolün payını kaça aldı kaçyüzmilyon dolar fazlaya sattı**?enteresan ..işfinasa bakın piyasa değeri tskb den fazla.**komedi gibi .tskb de neler oluyo .sandık ne düşünüyo devletimiz izliyormu .acaba..*

7. Yazıdan bişey anlaşılmıyor

8. Camların birleşmesi tamamlanıyor, sıra finansallara gelir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 500/910 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •