Sayfa 500/549 İlkİlk ... 400450490498499500501502510 ... SonSon
Arama sonucu : 4389 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Centilmenlerin sayfasi

1. Bekleyeceğim,1 sene içinde bütün renkleri görecektir diye düşünüyorum.10 senedir yatıyor bu dana.

2.  Alıntı Originally Posted by abtani Yazıyı Oku
    Bekleyeceğim,1 sene içinde bütün renkleri görecektir diye düşünüyorum.10 senedir yatıyor bu dana.
    bayagı besili olmuştur herhalde ..bir yeniden degerlendirme diye bir danışmanlık şirketi ile görüşülüyor dese mesala ne olur..?
    şahsi düşüncem TEKTU 1.00/1 tl den kapatacaktır bugün ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Hepinize selamlar...

Hisselerde olanlara da bol kazançlar...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bayagı besili olmuştur herhalde ..bir yeniden degerlendirme diye bir danışmanlık şirketi ile görüşülüyor dese mesala ne olur..? ..
    Aylardir beklenende bu detay zaten...

Biraz piyasayı kolaçan edelim bakalım, yukarı mı aşağı mı ?

Gentleman üstadın kağıdı da hiç fena durmuyor aslında...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

6.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Biraz piyasayı kolaçan edelim bakalım, yukarı mı aşağı mı ?

Gentleman üstadın kağıdı da hiç fena durmuyor aslında...

Ah, ahh, ahhh )))

Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Ah, ahh, ahhh )))
    Sn. Gentleman,

Sizin bahsettiğiniz TEKTU sayesinde çok şükür iyi kazandık. Ardından ALYAG dediniz, her ne kadar diğer arkadaş arkasında durmasa da sizin sayenizde ondan da az biraz bi çorba parası kazandık.

Şimdi sıra son gözdenizde... Hayırlısıyla ondan da hep birlikte kazanacağız... Siz dert etmeyiniz üstadım...

8.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Sn. Gentleman,

Sizin bahsettiğiniz TEKTU sayesinde çok şükür iyi kazandık. Ardından ALYAG dediniz, her ne kadar diğer arkadaş arkasında durmasa da sizin sayenizde ondan da az biraz bi çorba parası kazandık.

Şimdi sıra son gözdenizde... Hayırlısıyla ondan da hep birlikte kazanacağız... Siz dert etmeyiniz üstadım...

Hadi bakalim dostum, izlemedeyiz

Sayfa 500/549 İlkİlk ... 400450490498499500501502510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •