Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop - XXIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    shortta kral gibi para var. Şortta para kazanmak tecrübe ve sistem işidir. Geçen sene 2 tane düşüş oldu ikisi de bana iyi bıraktı. Zamanlama herşeydir. Kanımca ocağın ilk yarısından itibaren gelecek olan sert düşüş çoğu hisseciyi hisseye bulaştığına pişman edecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    Şirketin gerçek değerini şirket sahipleri bilir .onlar için tarihi zirvelerden satış yapmak ve büyük bir düşüş trendinin sonunda tekrar yerine koymak altın fırsattır .açığa satışın olmaması Bu gerçeği değiştirmez hisse senedinde yüklü kredili pozisyonlar düşüşte netini geçtiğimizde bunların etkisiyle düşüş çok sert olur. Bekliyorum 20-25 000 puan düşüşte Short olmak için sabırla bekliyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    Küçük yatırımcı yatsın kalksın SPK dua etsin diğer hiisslerde açığa satış olsaydı bu Titan zinciri asla oluşmazdı. Ama yine de dediğim gibi kimse satmasa bile şirketin sahipleri belli bir noktadan sonra satışa geçer

4. Dusus icin en ufak emare yok.. piyasada bk gibi para var
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    shortta kral gibi para var. Şortta para kazanmak tecrübe ve sistem işidir. Geçen sene 2 tane düşüş oldu ikisi de bana iyi bıraktı. Zamanlama herşeydir. Kanımca ocağın ilk yarısından itibaren gelecek olan sert düşüş çoğu hisseciyi hisseye bulaştığına pişman edecek.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    An itibariyle düşüş emaresi yok .doğrudur Ben 15 günlük 21 günlük düşüncelerimi ifade etmek istedim

6. Şöyle bir sohbet hattı açmak karlı olabilir. İstediğini söyleyebilirsin. Dakika 5 TL, cevap da istersen dakika 10 TL. Görüntülü sakat, müşteri kızıp ekran fotoğrafını alıp çalışanı arar bulur filan.

Deşarj imkanları kısıtlı, mesela millet sudan sebep ile aile içinde kavga ediyor. Bana Mazlum'u getirin diye bir Kemal Sunal filminde geçiyordu. Futbol tribünlerinde artık fazla sert sözlere de yer vermiyorlar.

Türkiye'de fikirleri deneme imkanı yok. ABD'de ufak eyaletler para gelebilir diye değişik fikirlere açık. Önceden Kuzey Doğu gelişirken sonradan California gelişmiş.

Bu Apple Siri vs tam verimli olmadı gibi, çok genel geçer konuşuyorlar bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Düşüşte görüşelim..emare yaksında..
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bu telekom işi aslında çok karlı olması lazım. Paralar nereye gidiyor belli değil. Operasyon işleri hariç nerede ise tamamı ile insansız yürütülecek bir sektör normalde.

Turkcell arada mesaj gönderiyor, yakını zor görüyorum, yanşlıkla tamama basmışım faturaya bir şeyler eklemişler. O şekilde sahtekarlıkları şiddet ile lanetliyorum.

Kimseyi enayi yerine koyma, yerin cennette garanti.

Şirketler uyandı 360 derece, paydaşlar vs demeye başladı.
    Turkcell çok tehlikeli, polis gazisi bir abim var komşu. Yenge telefon alacaktı ben internetten alayım dedim. Araya iş güç girdi ilgilenemedim. Bunlar eskisini getirene indirim var diye Media markt gitmişler. Oraya gidince de tabi eski teli almadan yeni teli satmışlar. Satın aldıkları telefon Samsung A31 faturada 3130 Tl yazıyor, netten baktım. Telefon Media markt internet sitesinde 2750 tl. Komşuma dedim bu telefon Media markt sitesinde 2750 size 400 lira fazlaya satmışlar. Turkcell hattına taksit yaptırdığımız için öyle dedi. Neyse, Komşunun teline Turkcell hesabını yükledim. Taksitlere bakayım diye 583 lira 1/6 taksit, birde 20 tl mi ne ücret kesmişler.
    Yani özetle Media marketten 2750 tl ye peşin alacakları telefonu Media market ve Turkcell anlaşması ile hat üzerine 6 taksit 583X6=3500 tl ye satmışlar, vicdan ya.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •