Sayfa 500/634 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5069 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Lunar Soul kardeşim ...

İnsanlara faydalı, aydınlatıcı ve spekülatif olmayan yorum ve bilgilendirmelerin için teşekkürü hakkediyorsun.

Buraya yorum yazanların bir kısmının insanları soğutmak ve hisseden çıkarmak için yapılan manipülatif yorumlar olduğunu fark ediyoruz zaten.

Hatta hisse hakkında kötü düşündüğünü gizlemeyen ama buradan da bir türlü gitmeyen nagatif kafaları da görüyoruz. Madem bu kadar kötü bu hisse, iyisi hangisi ise oraya gidersin değil mi?

Mahalle hem çok kötü kokuyor, hem de taşınmak istemiyorsun...

Ha, demek ki, mahallede bir hazine var ve bırakmak istemiyor çakal

Buraya yorum yapmayan ama senden fayda gören sessiz çoğunluğun herşeyin farkında olduğunu bilsin çakallar ...

Hatta biz burada çok iyi ve faydalı bir bilginin, insanlar okumasın diye laga-luga yazışmalar ile sayfa doldurup, arkalarda kalacak şekilde kaybedilmeye çalışıldığını da çok gördük

2. Sayın Derviş Yunus tamam da ah şu tahtadaki işleri çevireni benimle bloomberg ht ye çıkarsalar karşılıklı. insan içine çıkacak hal bırakmasam kendisinde. Devlet kağıdı ama maşallah masa sandalye şirketten farkı yok yapılanların. Ben kaç kişiyi kurtarabilirim ki ne gerek var bu antin kuntin işlere? Bence hiç gerek yok.

Böyle şeylere sen devlet olarak imkan verirsen birileri de yapar hatta belki milletin ağzı torba değil büzemezsin yapan zaten herkesin dilinde.Yapmasa da yaptı derler sen buna çanak tutarsan. Bazılarındaki akıl tutulması ne kadar uğraşsan düzelmiyor.Bu yapılan iş yanlış. Ama anlaması gerekenler anlamadıktan sonra ben konuşsam ne olur.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 22-08-2023 saat: 18:39.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Dün bugün TTKOM yap bugün Tcell yap bu ASELS üvey evlat mı? Piyasadaki benim gibilerde bazılarının sandığı kadar saf mı ki olan biteni anlamasın. Ben belki yazıyorum ki birileri okur utanır diye yoksa ne desem boş.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Perşembe günü bedelsiz onayını alıp salı akşamına kadar YK yapamayıp bölünme tarihini açıklayamayan tek şirketsiniz.

5. Piyasa profesyonellerinin kullandığı cümleler fix. Bankalar riskli uzak durun bence saçmalık.Bankaları düşündükleri kadar hiçbiri yatırımcıları düşünmüyor.Bankaların karları biraz törpülense ne olur.Herkesi ısrarla fonlara yönlendirmeye çalışıyorlar.Ama sorsan fonlarda bunlar bunlar dönüyor haberin var mı olmaması mümkün değil kem küm ederler.Birazda siyasi muhaliflik varsa sallamanın sınırı yok. Ama en sonunda kendini kurtaracak ya eee borsa gider mi gider ona bir şey diyemem. Ya arkadaş senin işin ne o zaman banka avukatlığı mı? Siyaset mi? Git onları yap o zaman ne işin var bu piyasada bir aktör olarak.Niye çıkıp tv lerde sosyal medyada finansal piyasaları konuşuyorsun o zaman. ve bu adamların peşinde bir sürü insan.

En iyisi kendinizi geliştirmek. Bundan sonra olacak yol haritasını öngörebilmek çok kolay değil ama sistemin aktörlerinden bir kesimin tek derdi yatırımcıya kazandırmak değil onu sağmak bunu da aklınızdan hiç çıkarmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Derviş Yunus tamam da ah şu tahtadaki işleri çevireni benimle bloomberg ht ye çıkarsalar karşılıklı. insan içine çıkacak hal bırakmasam kendisinde. Devlet kağıdı ama maşallah masa sandalye şirketten farkı yok yapılanların. Ben kaç kişiyi kurtarabilirim ki ne gerek var bu antin kuntin işlere? Bence hiç gerek yok.

Böyle şeylere sen devlet olarak imkan verirsen birileri de yapar hatta belki milletin ağzı torba değil büzemezsin yapan zaten herkesin dilinde.Yapmasa da yaptı derler sen buna çanak tutarsan. Bazılarındaki akıl tutulması ne kadar uğraşsan düzelmiyor.Bu yapılan iş yanlış. Ama anlaması gerekenler anlamadıktan sonra ben konuşsam ne olur.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dün bugün TTKOM yap bugün Tcell yap bu ASELS üvey evlat mı? Piyasadaki benim gibilerde bazılarının sandığı kadar saf mı ki olan biteni anlamasın. Ben belki yazıyorum ki birileri okur utanır diye yoksa ne desem boş.
    Perşembe günü bedelsiz onayını alıp salı akşamına kadar YK yapamayıp bölünme tarihini açıklayamayan tek şirketsiniz.
    Piyasa profesyonellerinin kullandığı cümleler fix. Bankalar riskli uzak durun bence saçmalık.Bankaları düşündükleri kadar hiçbiri yatırımcıları düşünmüyor.Bankaların karları biraz törpülense ne olur.Herkesi ısrarla fonlara yönlendirmeye çalışıyorlar.Ama sorsan fonlarda bunlar bunlar dönüyor haberin var mı olmaması mümkün değil kem küm ederler.Birazda siyasi muhaliflik varsa sallamanın sınırı yok. Ama en sonunda kendini kurtaracak ya eee borsa gider mi gider ona bir şey diyemem. Ya arkadaş senin işin ne o zaman banka avukatlığı mı? Siyaset mi? Git onları yap o zaman ne işin var bu piyasada bir aktör olarak.Niye çıkıp tv lerde sosyal medyada finansal piyasaları konuşuyorsun o zaman. ve bu adamların peşinde bir sürü insan.

En iyisi kendinizi geliştirmek. Bundan sonra olacak yol haritasını öngörebilmek çok kolay değil ama sistemin aktörlerinden bir kesimin tek derdi yatırımcıya kazandırmak değil onu sağmak bunu da aklınızdan hiç çıkarmayın.
    10 numara tespitler..

Bedelsiz hak kullanım tarihi 25.08.2023

8. hayırlı akşamlar bedelsiz hak kullanımı kapı gelmiş cahilliğime verin 25 hak kullanma tarihi 29 u bedelsizlerin hesaba geçmesi doğrumu anlamışım birde temettü kasımda nasıl olacak yeni lotlarada verecekler mi bilen bir arkadaş varsa aydınlatırsa şimdiden teşekkür ederim herkese hayırlı olsun...

Sayfa 500/634 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •