Sayfa 503/690 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bir şekilde aracı kurumun yapamadığı halka arzı gerçekleştirecekler. Ondan sonra aylarca bu küfeleri bu insanlara taşıtacaklar. Cehennem kimler için var acaba! YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Çok sessizlik var burada.. düşündürücü.. trend is my friend.. son sözüm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sanırım sizin 1.15 likler bana geldi. Hep yazdığım gibi 1.15 üzeri kağıt rahatlıkla 1.25 e gidebilir orada yeni bir değerlendirme yapmak gerekir. Şu an 1.15-1.25 marjı için tahtadayım. USDTL karşısında yeni rekorlar kırarken demir fiyatları 100 USD ın altına indi, karışık veriler geliyor herbirini gayrimenkul sektörü için ayrı ayrı irdelemek lazım. Ben Ağustos sonuna kadar GYO da bir trend oluşmasını bekliyorum buna göre de pozisyon alıyorum. Sonrası için çok erken bir analiz olur neticede Türkiye de yaşıyoruz. YTD
    Benden ürün alanlar, Hep Kazançlı çıkmıştır..!!
    Dün,1.15 TL den verdiğim kağıdın, bu gün .1.18 TL de olması, ispat niteliğinde..;-))
    Umarım,Daha fazla kazanırsınız.. Lakin,Benim bu şirketin ortaklığında ( sahiplerinden kaynaklı) artık işim kalmadı, olmayacak da..
    Bilanço ve sektörel kaynakli ( her kağıtta olduğu gibi) hareketler olabilir,buna bir şey diyemem..
    ""Ucuz etin yahnisi, yeyeni hastanelik edebilir "" sözü ile,adiyos diyorum..;-))

4. Sn. Kar_Adam, bu adamların tahtasında kazanmak insana ayrı bir haz verir aman bir yere gitmeyin, hep tek kurşununuz olduğunu düşünün ve tetiğe basma anı gelene kadar sabırla bekleyin, ben akıncıyım bu şekilde kazanıyorum. Ortalamalar civarı AL, ortalamalardan uzaklaşınca SAT. Bunlarla beklentilere, bilançoya göre pozisyon açarak baş edilemez çünkü haberlerin tamamı sahte ya da yem olabilir. Tahtanın müdavimlerinden de bir ses bekliyorum bir çok tahtada pozisyonum var ancak buradaki seviyeli ortamı beğendiğim için hemen hemen sadece burada yazıyorum. YTD

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Benden ürün alanlar, Hep Kazançlı çıkmıştır..!!
    Dün,1.15 TL den verdiğim kağıdın, bu gün .1.18 TL de olması, ispat niteliğinde..;-))
    Umarım,Daha fazla kazanırsınız.. Lakin,Benim bu şirketin ortaklığında ( sahiplerinden kaynaklı) artık işim kalmadı, olmayacak da..
    Bilanço ve sektörel kaynakli ( her kağıtta olduğu gibi) hareketler olabilir,buna bir şey diyemem..
    ""Ucuz etin yahnisi, yeyeni hastanelik edebilir "" sözü ile,adiyos diyorum..;-))

Artık yazma çizme zamanı değil sn tahminci.bekleme zamanı.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sn. Kar_Adam, bu adamların tahtasında kazanmak insana ayrı bir haz verir aman bir yere gitmeyin, hep tek kurşununuz olduğunu düşünün ve tetiğe basma anı gelene kadar sabırla bekleyin, ben akıncıyım bu şekilde kazanıyorum. Ortalamalar civarı AL, ortalamalardan uzaklaşınca SAT. Bunlarla beklentilere, bilançoya göre pozisyon açarak baş edilemez çünkü haberlerin tamamı sahte ya da yem olabilir. Tahtanın müdavimlerinden de bir ses bekliyorum bir çok tahtada pozisyonum var ancak buradaki seviyeli ortamı beğendiğim için hemen hemen sadece burada yazıyorum. YTD
    Yazılcak herşeyi yazmışsınız .
    Çok pişmanlarmış halka arzdan.
    Geri alıyorlar.
    Piyasa değeri doğanı geçmiş çok mahcuplarmış.
    Ahahahh

7. Bide yıllardır sömürdügünüz klgyo a bakın bir el atın.yillarca 4/5 tl lerde gezen kağıt finansal durum çok düzelmesine rağmen 1.20 leri bile göremiyor.Kimse ederi bu demesin.Bunlar çok ah alıyorlar.2023 e az kaldı..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bizler müdavimiz, bekleriz bekleriz, hatta taşırız malı sırtımızda, Sn Tahminci bizi yorumsuz bırakmayın lütfen

Sayfa 503/690 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •