Sayfa 503/1005 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    amiral tavana gidiyor
    İşc yine kimi tokatlıyor? :-) Birileri şort açmıştı...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. kozaa riskleri olmasa bu fiyata olamaz.

kozalın bankadaki parasıyla hissenin hepsini geri alması lazım devletin.

Eski sahibi babayı alır ne öyle bi karar verecek mahkeme var ne de destek olacak uluslararası bi yargı - dünya iyice ülkelerin istediklerini yaptığı bi ortama gidiyor jandarma olayı kalmadı.

yazdıklarım bana göre iktidar değişiminden bağımsızdır, ha iktidar değişirse sus payı ağzına bal çalabilirler o ayrı.

BORSA RİSKTİR ARKADAŞLAR BENDE ARSAN VAR HALA TAHTASI AÇILMADI

alırsan yüklü girersin tahta kapanır gider

TR de de risktir. ABD de de. Almanya'da da. BORSA RİSKTİR RİSKE GİREMEYEN BORSAYA GİRMEYECEK.

VOB YAPMAYIN

donunuzu bile alırlar

hisse yaparsanız en kötü el elde baş başta tahta kapanır gider anladın mı vobda gelir bi de donunu alırlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,824
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    2015 te 2 seçimi de sistemler sayesinde tutturmuştum.Eskiler hatırlar...Yani akıllı parayı takip eden sisteme takılmak lazım..

Cuma kapanışa yakın GÜNLÜK-SAATLİK-15 daklık hangi yöndeyse o yönde girmek lazım...Özellikle günlükler önemli...açılış için..

Cumaya kadar bu konuda başka yorum yapmadan...tradeye devam..

işte 2015 haziran ve kasım...ilkinde %6 aşağı gap..diğerinde %6 artı gap...Yine %6 beklerim...ARTI-EKSİ...bilinmez..Bence en büyük risk sistemlere TERS OLARAK seçime girmektir..

Cuma günü kapanışa yakın: isteyen tabela adını yazsın...seçime LONG-SHORT diye...eglence-heyecan olur..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Mayıs dolar kontrat 21,13 %149 faiz

Vay anasını

5. Adam endeksi yine makas açarak tutmaya çalışıyor

6. Huylu huyundan vaz geçmiyor gündüz alanlar yine sattı gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Bütün dünya finans çevrelerinin nefret ettiği bir yatırım varsa o da ons altın dır eminim.FED faiz artırır basarlar Faiz düşürür basarlar.Dünya krize girer basarlar dünya krizden çıkar basarlar.Savaş çıkar basarlar savaş biter bi daha basarlar.
    Yüzde 3 yükselir 5 ay yatay gider yüzde 3 düşer.BES için TR de dolar alternatif olarak alınabilecek tek enstrüman olmasa yüzüne bakmam.
    Doların yükseleceğini düşünen birisi için allah aşkına BES de adam gibi ne fon var.Ben garanti emeklilik ile çalışıyorum? İçinde borsa olmasın ama.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,715
    adam karanlıkla filan son 2 dakika 4485 bağlıyacak gibi

Sayfa 503/1005 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız