Sayfa 504/603 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554 ... SonSon
Arama sonucu : 4824 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. 650 leri gösterip eksi kapanış olursa ne olur hiç birşey olmaz sadece bir kaç gün oyalanırız olmaz olmaz yok burası borsa

2. Ben ilerde eggenden daha güzel karlar açıklayacağına inanıyorum en önemlisi şirket çok dürüst yönetiliyor bilançolarda çok büyük aksilik olmadığı müddetçe elimde tutacağım daha öncede dedığim gibi günlük ,haftalık,aylık fiyatlara bakan her zaman yanılır ciro ve kara odaklanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Yarın yol haritası tam olarak belirginleşir beklentim aşagı ve yukarı pinli hareket gün sonu artı kapanış yada tavanlı kapanış gün sonu eksi kapanış beklemiyorum endeks ne olursa olsun ......
    Dediğim gibi elimde kar olanlar kalmıştı. Onlarıda tavan olan 827 den itibaren 994 e kadar vermiştim. Kademeli olarak tekrar sattığım kadar topladım. Şu çalkantılı piyasada dipten alanlar satarsa yarın 100 de 4,5 artı görüp eksiye gelirse taban oluşumu için dönüştedir diyebilirim. Yok dönmez yukarı gitsede şu bozuk ortamda yine de primli görürüm çünkü genel endekste 2 günde algıyı değiştirdiler sağolsunlar. Daha 1 ay gibi bir süre olabilir onay için bunu tahtacı kullanacaktır. Bu yüzden yarın duruma göre pozisyon da değişiklik yapabilirim zaten son zamanlarda bu tahtada trader olmaya başlamıştım ve hedefimin 1000 olduğunu söylemiştim. Hakkımızda hayırlısı olsun

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Başarılar diliyorum

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Gapli açtı ve hala kapamadı hemen kapatacak diye kural yok tabii yarın kapar

6. Yarın derken yanlış anlaşılmasın önümüzdeki günlerde diyelim...

7. ne mal topladi cakallar. cidden sinir bozucu. zararina satanlari cildirttilar

8. Jant

Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Gapli açtı ve hala kapamadı hemen kapatacak diye kural yok tabii yarın kapar
    nerde gap olustu

Sayfa 504/603 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •