Onemli Gunler Banner
Sayfa 504/1000 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Almanya'da muhalefette bulunan Sol Parti'nin, Federal Hükümet'ine verdiği soru önergesini eleştirdi.

Faşist MHP sözlerine tepki gösteren Bahçeli, MHP ye faşist diyen ağız kirli ve zırva bir ağızdır.

Aynı zamanda itibarsızdır, iftiracıdır, demokrasi değerlerini yok sayan ilkel ve bağnaz bir anlayıştır. dedi.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/devl...epkisi-1822970

2. konuya yeni arda gelmiş.

orayı göremez burayı göremez.

sen 15inde faizi indir kredi pompalamaya başla bak ne oluyor.

ha korkup yapamayacaksan adamı niye aldın?

3. VARLIK FONU NEDİR?

Ulusal Varlık Fonları, çeşitli finansal varlıklara yatırım yaparak gelirini artırmayı hedefleyen, devletin sahipliği ve yönetimi altında çalışan fonlar olarak biliniyor.

Varlık Fonu’nun geliri genellikle bütçe fazlalarından oluşuyor. Bir ülke eğer bütçe fazlası veriyorsa bu fazlayı 4 şekilde kullanabilir: (1) Harcamalarını artırır. (2) Mevcut vergi yükünü düşürür. (3) Borçlarını erken ödemeye tabi tutabilir. (4) Bir varlık fonu kurarak bütçe fazlalarını buraya aktarır ve bu fonla ulusal ya da yabancı bazı finansal varlıkları satın alıp gelirlerini artırmaya çalışarak gelecek kuşaklara refahı aktarma yoluna gidebilir.

Son dakika haberine göre Türkiye Varlık Fonu, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan 11 ülkeden 14 bankanın katılımıyla 1,25 milyar avro tutarındaki sendikasyon kredisi işlemini başarıyla tamamladı.

Varlık fonu neden kredi kullanır? Varlık fonunun mantığına ters değil mi?

Pandemide rakamlar rahatsız edici şekilde artıyor. Günde 146 kişi ölürken, yoğun bakım dolulukları düşük demek ne kadar sevindirici bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Benim portföy yüzde 40i geçti, hisse..

Kalan dolar. Hisseleri artıracağım, ancak kağıt almak için bozarım..

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Benim portföy yüzde 40i geçti, hisse..

Kalan dolar. Hisseleri artıracağım, ancak kağıt almak için bozarım..
    Şu anda endeks naci ağbal öncesi döneme göre yukarıda veya yakın. Şu noktada hisse almanın temel motivasyonu nedir ?

Hatta illa TL derseniz faizde var.
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Çok güzelleşen kağıtlar var. Ben başka alim fırsatları da olacağını düşünüyorum.

Portföy uzun vadeli.

8. Bu Naci AGBAL neden gonderildigini aciklamali.

Mutlaka bir usulsuzluk yakalamis olmali.

Sayfa 504/1000 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •