Sayfa 504/1002 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Çok konuşulacak iddia! PTT böyle yolsuzluk görmedi

Ekonomist Murat Muratoğlu, PTT Kargo bünyesinde yalnızca idare kurulundan oluşan bir şirket kurulduğunu ve birbirlerini işten çıkarıp 850’şer bin TL tazminat aldıklarını iddia etti.

https://tele1.com.tr/cok-konusulacak...ormedi-419414/
    güzel düzen kurulmuş gerçekten

2.  Alıntı Originally Posted by robertoman Yazıyı Oku
    güzel düzen kurulmuş gerçekten
    Hırsızlığın ihtisasını yapıyorlar.

3. bu olayı duymuştum lakin fotoğrafını bugün yeni gördüm
    adamlar rumelihisarında tam sahne ortasına mescit inşa etmişler
    görünce bildiğim tüm küfürleri ettim, isteseler 15 mt. yanda boşluk alan var, yuhh hayvanlar..!!

https://teyit.org/rumeli-hisarina-me...gi-iddiasi/amp

4. Borç almanın adı swap olmuş. Mektubun yerini mail in alması gibi. Günlük hayatımızda da kullanmalıyız bu lafı. " Kanka bana bi 1000 lik swaplasana." Cevap belli tabi " Olmaz maykıl bende de yok". Ülkece zıçtık swamaya çalışıyoruz.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Borç almanın adı swap olmuş. Mektubun yerini mail in alması gibi. Günlük hayatımızda da kullanmalıyız bu lafı. " Kanka bana bi 1000 lik swaplasana." Cevap belli tabi " Olmaz maykıl bende de yok". Ülkece zıçtık swamaya çalışıyoruz.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu Çin bugün swaplar , ertesi gün anahtarı almaya gelir. Köprü- otoyol- toplu taşıma- demiryolları ... artık gözüne ne kestirdiyse

Sağlık Bakanı bilim kurulu sonrası açıklama yapıyor ;

Sağlık bakani : Hastalığı geçirdikten 45 gün sonrasında 65 yaş üzerinde vefatın iki kattan fazla arttığını tespit ettik. Gelecek 3 yıl bu hasarı telafi etmekle geçecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakanı : Cuma gününden itibaren 18 yaşından gün almış olan herkes aşı randevusu alabilecekler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 504/1002 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •