Onemli Gunler Banner
Sayfa 504/1002 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Vallahi bende izliyorum.

Panik yok şirket orada

Azar azar alıyorum.

Gene hissede bekliyeceğim.

YTD.

Temetülere kadar bekliyeceğim.

Dolar da gene çıkar tahminim.

Yapılan işte yabancı doları ucuz bulunca çıkmayı düşünende harekete geçti bence.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
    Hızlı koşan atın b.oku seyrek olur derler,bu hem borsa için hemde dolar için,zaten dolar çıktıkça borsada çıktı,işte işin tuhaf tarafıda bu,dolar düştü borsada düştü,ben bundan bir mok anlamadım,üstelik ireis ve nebatın açıklamasındanda hiç mok anlamadım,zaten onların amacı vatandaşın elinden dövizleri kapmaktı,baktılar dışarıdan bir gram döviz gelmiyor bu yola baş vurdular,bedviler bile para vermedi,onlarda verdi diye dursun hiç inandırıcı gelmiyor,19 senedir inanmadım şimdide inanmadım,faizi yükseltmemek için arkadan dolandılar guya,yine oyun,yine oyun,yani oyun içinde oyun,adam gibi faizi yükseltseydiniz bunlar hiç yaşanmamıştı,klavuzu karga olanın burnu moktan çıkmaz,kalavuz ne ? Nas ve Ebu Suut efendiyi dayatanlar,hangi çağda yaşıyorsunuz bize karanlık ortaçağ dayatması getiriyorsunuz,yeni Türkiye uçuyoruz artı eski Türkiye yok diyorlar şimdi demode olmuş 70 yılların sistemini dayatmaya çalışıyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Vallahi bende izliyorum.

Panik yok şirket orada

Azar azar alıyorum.

Gene hissede bekliyeceğim.

YTD.

Temetülere kadar bekliyeceğim.

Dolar da gene çıkar tahminim.

Yapılan işte yabancı doları ucuz bulunca çıkmayı düşünende harekete geçti bence.
    Bende hepsinden var,zaten 3/1 borsadayım,bugün Atlas hareketliydi...GYO'lar hareketli,bendede 2-3 tane vardı yerlerinden hiç oynamadı,sanırım hisse değişimi yapıyorlar yüksekten sat alt kademedekileri topla mantığı,zaten alttakiler hiç pirim yapmamıştı

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Vay ebesinin şarap çanağına ,,,,Sonunda Borsayı çevirdiler Kumarhaneye..!!
    Sadece borsa olsa neyse. Disaridan ülke komple, hani kacak kumarhaneler vardir onlar gibi bir kumarhaneye dönmüs olarak görünüyor.

DERİM

günlük AORT 8,148..

yarın için TAVAN 8,16..

NASIL OLUYOR BU ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
    Bu kötü zamanda 3 hissem hareketliydi,3 hisse demek portföyümü iyi kötü yukarıya çekmek,galiba biraz öyle oldu,yanlız tabandan aldıklarım ise nazlanıyor hala borsa genelinde düşüşler hakim olduğu için,zaten 1800 kapanış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bakalım bohçalı bu işe ne diyecek ?

Sayfa 504/1002 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları