Onemli Gunler Banner
Sayfa 504/746 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Toplamak isteyene Tahtada Hisse çoookk..
    Fiyatı Haftalarca 18.70 lerde sürünüyor.Almak için yüzüne bakan yok..
    Yok fiyat düşürerek mal toplayamaz falan filan..O dedikleriniz hikayeden ibaret..Ancak kendimizi kandırıyoruz.
    Bilinçli yazmadığını düşünüyorum. Yazmak için yazmışın. Hani nerde hisse hangi kademede ne zaman baktında 18.70 de deli gibi mal yığılı olduğunu gördün. Al bak ben sana derinliğimi atayımda boş yapma 19.25 e kadar 6000 lot varyani 115.000 tl ile 10 kademe gidiyo bu hisse. Ben kendimi kandırmam sende bana kanma.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Haftalarca 18.70 de sürünmüş kademelerde istediğin kadar mal varmış ama kimse almamış
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Haftalarca 18.70 de sürünmüş kademelerde istediğin kadar mal varmış ama kimse almamış
    Tahtanın bugünki halinden-Fiyatından bahsetmiyorum..Önceki günler de hisse fiyatı 18.60-70 lerda iken,defalarca 19.20 ye satış yazdım,almak için kimse yüzüne bakmadı.Bugün de Tavana 1000.Lot satış yazdım bekliyor.Madem tahtaya mal gelmiyor diyorsunuz.Buyrun alın-alsınlar...

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tahtanın bugünki halinden-Fiyatından bahsetmiyorum..Önceki günler de hisse fiyatı 18.60-70 lerda iken,defalarca 19.20 ye satış yazdım,almak için kimse yüzüne bakmadı.Bugün de Tavana 1000.Lot satış yazdım bekliyor.Madem tahtaya mal gelmiyor diyorsunuz.Buyrun alın-alsınlar...
    Kardeş, tavanı çizmeden görebiliyormusun orda 1000 LOT mal olduğunu? Tahminen 30.000 LOT malı senin 1000 LOT malını almak için çizmem, kusura bakma.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Oğuz bey;Bugün hisse fiyatı 19.04 iken 19.27 ye 500.Lot satış yazdım.Dakikalarca bekledi,Tupraş,Petkim hareketlenince Benim Nuh da Zar zor satıldı...Demek istediğim,Alacak olan kişi, her fiyattan alır..

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    1000 lotmu . sayın kar adam asla hiç bir yatırımı küçümsemem ancak 1000 lot için kimse tahtayı çizmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    bu tahtada 1000 lot için ukraynada iş yapmadan gelen var.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Oğuz bey;Bugün hisse fiyatı 19.04 iken 19.27 ye 500.Lot satış yazdım.Dakikalarca bekledi,Tupraş,Petkim hareketlenince Benim Nuh da Zar zor satıldı...Demek istediğim,Alacak olan kişi, her fiyattan alır..
    Benden, bu platformdaki tüm KY lere bir arkadaş tavsiyesi. Siz siz olun, ne alış tarafına, ne de satış tarafına mal asmayın. Hep spekülatörlerden yakınıyorsunuz. Spekülatör dediğin, yatırımcı psikolojisi ile oynamayı becerebilen kişidir. Siz kademeye asarsanız malları, adamın yön tayinine aracılık etmiş olursunuz. 3-5 kademe ile zengin olanı ben görmedim, göreniniz varsa bana bildirsin lütfen. Ben çoğunlukla, aktiften alır, aktiften veririm. Kimseyi bekleyemem arkadaş.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Sayfa 504/746 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •