Sayfa 504/952 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7614 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu başlıkta yazmanın kuralları arasında elinde ereğli olma zorunluluğu yok. Bunu net bir şekilde kavramak lazım. Bunu hallettikten sonra diğer hususlara geçebiliriz. Bunda hemfikirsek cevap vermek isterim üzerime attığın yanlış algılarına. Değilsek zaten cevap vermeye de gerek yok.
    "Elinde hissesi olmadığı aşikar olan ve yapıcı yorum yapmaktan uzak" ifadesi elinde hissesi olmayan yazamaz manasına gelmiyor. Kastettiğim kişiler belli. Adamın elinde hisse yok ve sürekli kötüleme küçümseme derdinde. Yapıcı yorum yapanlara bir şey dediğim yok. Her ne kadar ben gidip elimde olmayan hisselerin forumlarına yazmıyorsam da, yapıcı yorum analiz vs paylaşan arkadaş gelip yazar. Cemal demirtaş hisse sat dedi diye adamı takibi bıraktık mı? Benim kastettiğim şeyi herkes kolayca anlayabilir diye düşünüyorum...

Mathias adlı arkadaşa cevap verme gereksinimi duymuyorum.

2. 4. Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar da kabul edilmeyecektir. Her türlü hakaret, aşağılama ve tehdit hiç bir şekilde tolere edilmemektedir ve forumda barındırılmamaktadır.

5. Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri, veya senedin çok düşeceği - çok yükseleceğini söyleyerek senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazılamaz.

3. Ha güzel anladımm. Hisse 6 dolar alacak 1 dolar temettü ihya edecek ben alıyorum daha da alacağım diye üstelik 7/24 yazmak serbest ama hisse 1 dolar olabilir alım için acele edilmemeli hisse değil para biriktirmeye bakın diye yazmak 5. maddeye istinaden yasak! Siz burada olumsuz yazan lara her türlü aşağılama serbest ama diğerlerine değil. Çünkü başlığın sahibi sizlersiniz sizlerden izin almadan yazılmaz sizin görüşlerinize ters görüşler paylaşılmaz aksi durumda forumun kuralları işletilir.

14. Forum bir bilgi paylaşımı yeridir. Günlük sohbet tarzı yazılar, "chat" tipi muhabbetler foruma gönderilmemelidir. Yani -nasılsın, -iyimisin, -merhaba, -günaydın tarzı gönderiler görüldüğü yerde filtrelenecektir. Özellikle geyik amaçlı başlıklara izin verilmeyecektir.

Mesela bu kuralda burada işlemiyor bu günde 20 post kasan patlıcan soğan okşayan arkadaşlara . Anladım.

4. Bu forumda örneğin yelpaze adlı kullanıcı yorumlar yazdı. Hepimiz teşekkür ettik. Trendhound'a dahi yapıcı yorumları için teşekkür ettim, bilmediğim bir şeyden bahsetmişti. Fakat bazıları iyi niyetle açıklanamayacak bir düzeyde, sanki şirkete, sektöre ve yatırımcılarına savaş açmışçasına sürekli "hisse fiyatı düşecek" algısı yapıyor. Yukarıdaki maddede belirtilmiş. Bu şimdi manipülatif eylem değil mi? Sen Spk lisanslı analist misin de hedef fiyat veriyorsun?

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bu forumda örneğin yelpaze adlı kullanıcı yorumlar yazdı. Hepimiz teşekkür ettik. Trendhound'a dahi yapıcı yorumları için teşekkür ettim, bilmediğim bir şeyden bahsetmişti. Fakat bazıları iyi niyetle açıklanamayacak bir düzeyde, sanki şirkete, sektöre ve yatırımcılarına savaş açmışçasına sürekli "hisse fiyatı düşecek" algısı yapıyor. Yukarıdaki maddede belirtilmiş. Bu şimdi manipülatif eylem değil mi? Sen Spk lisanslı analist misin de hedef fiyat veriyorsun?
    Senin önerin ne diye sorunca da camide mevlüd dinleyen melakelere dönüyolar.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Ha güzel anladımm. Hisse 6 dolar alacak 1 dolar temettü ihya edecek ben alıyorum daha da alacağım diye üstelik 7/24 yazmak serbest ama hisse 1 dolar olabilir alım için acele edilmemeli hisse değil para biriktirmeye bakın diye yazmak 5. maddeye istinaden yasak! Siz burada olumsuz yazan lara her türlü aşağılama serbest ama diğerlerine değil. Çünkü başlığın sahibi sizlersiniz sizlerden izin almadan yazılmaz sizin görüşlerinize ters görüşler paylaşılmaz aksi durumda forumun kuralları işletilir.

14. Forum bir bilgi paylaşımı yeridir. Günlük sohbet tarzı yazılar, "chat" tipi muhabbetler foruma gönderilmemelidir. Yani -nasılsın, -iyimisin, -merhaba, -günaydın tarzı gönderiler görüldüğü yerde filtrelenecektir. Özellikle geyik amaçlı başlıklara izin verilmeyecektir.

Mesela bu kuralda burada işlemiyor bu günde 20 post kasan patlıcan soğan okşayan arkadaşlara . Anladım.
    6 dolar olacak diyen adam hayal kuruyor o da onun zır deliliği. Ayakta falan mı alkışlıyoruz onu? Esas soru senin derdin ne?
    Sorularımı da es geçme
    20 senedir senin gibilere gülüp geçtik biz. Daha da kızdırma soğan mevzusuna girerim bak

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Üstat değilim. Sen nasıl bir yorum istiyorsun, ona göre yazayım. Mutlu mu olmak istiyorsun, gerçekleri mi. Yazılsa ne olacak sanki, sen fikrini mi değiştireceksin? Hayır. o sebeple ekstra yoruma gerek var mı? Yoksa negatif bir şeyler duyunca yine aynı akreditasyonlu kardeşler gelip saydıracak mı? Bu başlığın gayesi ne?

Dün bir haber vardı, 2024 ve 2025 yılının nasıl geçeceğini kısmen belli eden. Ama ben burada okuyamadım o haberi. Başka yerlerde de okuyamadım ya neyse. Eminim herkes biliyordur zaten, o sebeple yazılmamıştır.
    Herkes bilmiyor sayın Müzikal, siz yazarsanız seviniriz.
    Ben çok detaylı şekilde piyasayı okuyamıyorum, burada her görüşten yazıları okumak bana iyi geliyor. 2 sene önce hisse şu kadar temettü verecek tarzı yazılar yazılırdı ve o dönemde karşıt görüşten olanları forumda barındırılmazdı. Ben her şekide çok sesliliği savunuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bu forumda örneğin yelpaze adlı kullanıcı yorumlar yazdı. Hepimiz teşekkür ettik. Trendhound'a dahi yapıcı yorumları için teşekkür ettim, bilmediğim bir şeyden bahsetmişti. Fakat bazıları iyi niyetle açıklanamayacak bir düzeyde, sanki şirkete, sektöre ve yatırımcılarına savaş açmışçasına sürekli "hisse fiyatı düşecek" algısı yapıyor. Yukarıdaki maddede belirtilmiş. Bu şimdi manipülatif eylem değil mi? Sen Spk lisanslı analist misin de hedef fiyat veriyorsun?

Hakkaten epey bi afaroz pardon teşekkür etmişsin ya adama .
    Bu forumun ali kıran baş kesenlerinin bir özelliği de insanlara çamur atma. Ben mesela 36 dolardan boyuna froto tavsiye ediyorum millete. Tam 36 dolardan ama herkes de benim tavsiyemle zarar ve batmış durumda.Fedor un babasını bile kandırdım zavallı yaşlı adam. Benim yüzünden para kaybetti.

Haa forumda çift nickle takılmak da yasak bildiğim kadar ile ama bu da bu başlıkda işlemeyen kurallardan!!

Ha bu arada trendyol diye dalga geçtiğiniz adam TH yani SPK lisanslı. Sizde ne gibi lisanslar var bayım ?

Sayfa 504/952 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •