Sayfa 504/1002 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    volatiliteye küçük yatırımcı dayanamıyorsa ve volatil bir yönetim tarzının çok kazandıracağına eminsen ky'ya yansıtma o volatiliteyi dimi..çok kazandığın günler artan parayı kasanda biriktir, kaybettiğin günlerde ekleme yap kaybı sıfırla. ne sen müşteri kaybet ne müşteri stres yaşasın. yapamıyorsan o kadar basit değilmiş demekki..suçu ky'ya yıkmak kolay. (not: rpd bunu başarmış olabilir)
    Yatırım fonu yöneticilerinin fona giren paraları kendi ya da şirket hesabına veya kasasına koymak, elde ettikleri geliri gizlemek gibi bir yetkileri yoktur. Yaptıkları tüm alış-satışlar her ay bağımsız denetçiler tarafından denetlenir.

2.  Alıntı Originally Posted by w€d@t Yazıyı Oku
    Yatırım fonu yöneticilerinin fona giren paraları kendi ya da şirket hesabına veya kasasına koymak, elde ettikleri geliri gizlemek gibi bir yetkileri yoktur. Yaptıkları tüm alış-satışlar her ay bağımsız denetçiler tarafından denetlenir.
    bildiğiniz bir kanun veya yönetmelik maddesi varmı? gerçi zaten türkiyede denetleme mekanizması diye birşey varmıki: ) belki askeriyede, o bile uydurma.

3. Fed başkanı Powell küresel piyasaların günlerdir merakla beklediği konuşmasını T.S ile 17:00'da yapacak. Bakalım ne çıkacak...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    bildiğiniz bir kanun veya yönetmelik maddesi varmı? gerçi zaten türkiyede denetleme mekanizması diye birşey varmıki: ) belki askeriyede, o bile uydurma.
    belki bazı kurumlar için haklılık payınız olabilir ancak ülkemizin tüm kurumları için de bunu söylemeyiz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Müşteri topluyor, belki hisseleri insider yoluyla seciyordur ünlü portfoy hisse senedi fonun yaptigi etik olmayan hareketten sonra fonlardan her turlu pisligi beklerim.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    portföy büyüklüğü artan fonların performansını sürdükmekde zorlandıklarını hep gördük maalesef.

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Ipb ye girisim bi gun %4 yukseldikten sonra olmustu. Ertesi gun portfoyun %10 unu yatirmistim. Daha sonra yine iyi gitti portfoyun %15 ini daha ekledim. Son 6-7 aya kadar fena kazanc elde etmedim. Fakat son 6-7 aylik durumu cok ilginc geliyordu.

Demekki agresif yonetim tarzini birakmislar bu nedenleymis. Agresif yonetim tarzini biraktik diye nerede demislerdi hatirliyor musunuz sn. onurbey ?
    Bu stratejiyi ne zaman bıraktılar acaba? Yılbaşından itibaren getirisi %19 civarı. Aslında bakarsanız böylesi bir yıl için fena değil.

Rpd 0.4120 eksi yazmış.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Rpd 0.4120 eksi yazmış.
    Ne zaman alsam eksi yazıyor.
    Sizin kar etmeniz için satacam.
    Kendimi feda ediyorum.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 504/1002 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •