Sayfa 505/570 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Tahtada teb satıcı .bu kaç gündürde böyle .satıcı olduğu halde .takasda artı var .buna kafa yorun .hisse varmı yokmu olumsuz yazma olumlu yaz bırakın bunları.teb sattıkça mal nerden geliyorda takas artı kapıyor.....eksilmiyor artıyor bu güne has degil.

2.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    ocak 2018 de halka arz oldu 3 yıl oldu evet beş yıl yanlış yazmuş ola bilirim .bu ******** hisse insanlarınnumutlarını kırmadımı.nedir bu böyle savunuculuk.hisse sahibine söz söyletmemek hissede vurgun yapan spege söz söyletmemek.begenmiyorsan sat çık diye bilecek kadar karektersiz insanlar var ..umutla halka arz oldu .üç yıl diplerde süründü 21 tlden 6 tl düşdü .her kes olumlumu konuşucak varmı öyle bir sey.sorunun var zannedersem .yada insanlar ya mal alsın yada satsın derdindesiniz.bu savas nedir .ben bu gurubun patronunu sevmiyorum kardesim sen sev.tümosanda bunların batık şirket hiç inceledinmi.devlete sırtını dayadı motor olayından vurgun vurdu.yoksa bu bilançoyla bu hisse burda olurmuydu.geçen yıl 50 milyon kar hisse dip fiattaydı ben yine yazıtordum nerdeydin.6 tl ile 12 tl de süründü zarar açıklayan firmalar .üçe beşe ona katladı.benimle derdiniz olmasın .ne sattırmak istiyorum nede aldırmak.doğrum bu benim.patron tahtanın içine etti yabancı alışı durdu hatta birazını kaçtılar.takas bakmıyormusunuz.ekranda görüyorum alıcı yok gelen her yabancıyı mallandırıyorlar .baskı diyoruz inş baskıdır .unutmayın burası borsa birde albayrakların hissesi .iki defa düşünmeli.bir baba yigit tahtaya dalarsa iş degişir .
    Yahu savunurum tabi hissem var ve ciksin istiyorum. Kar var hikaye var cikmamasi icin sebebp yok. Yatirim benim, ortagim ortak. Hissemi karalarsan da karsi ciakrim. Senin yok anladik. Hissemizi savunmayacak miyiz. Yatirim yapmisim alin terimi yatirmisim, sen in dedigin mi dogru. O kadar bekledigimin yillarin acisini cikarmak isteyecegim tabi. nedir bu savunuculuk dye soruyorsun birde. Savunacagim tabi. Ciksin yukselsin diye. Sahibi kotu evet ama hisseni onu acik inanmisim buna. Onca zaman satmadim simdi hikaye olusunca mi satacagim. ayni seyleri soyluyorsun. 45 den alanin derd sana mi dustu. Sen 70 e cikacak diye yazdiginda adam aldiysa 45 den Etkilendiyse.

3. 30 50 de mallar teb den burayı almıyorlar .küçükler aldıkçada teb satış koyuyor .30 50 ye

4. An itibariyle alanlar
    Garanti +10.000
    İş bankası + 8.000
    Vakıf + 6.500
    Yatırım finansman +5.500

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir

5. An itibariyle satanlar
    Şeker - 6.500
    Tacirler. - 5.500
    Teb -5.000
    ing -5000
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir

6. Bu gücün arkasındaki, büyük ofis alanlarını dolduran ve gece gündüz çalışan üstün yetenekli binlerce personelin ortak çalışması değil. Bunun arkasında olan, bir yazılım tarafından zamanında güncellenen, titizlikle kontrol edilen dev bir veri tabanı ve bu teknik bilgiyi yatırımcıların anlayacağı şekle getiren yazılımlarla donanmış gelişmiş web sayfalarıdır. Bu sistemi, Yüksek İnşaat Mühendisi Faruk Gökçek, Endüstri Mühendisi Ali Ulvi Hiçbıkmaz ve Prof. Dr. Ümit Erol beraberce dikkat ve özenle hazırladılar ve Americanbulls.com LLC sizin için çalıştırıyor.Americanbulls.com LLC
    www.turkishbulls.com

Americanbulls.com
    1810 E Sahara Ave, Suite 340
    Las Vegas, NV 89104.................DİKKAT BU ŞİRKETİ AMERİKALILARIN DİYE .PAYLAŞIMDA BULUNANLAR .BU SİTENİN YERLİ İNSANLARA AİT OLDUĞUNU BİLMİYORSA BİLE BİLSİN.ÖNERDİGİ HİSSELERDE EVET TRABZON LİMANI VAR .AMA SÖNMEZ SAYAÇ GİBİ PARA ETMEYEN HİSSELER HEP ÖNERİLİYOR .DİKKAT DİYORUM.BENDE BURDAYIM BAZI ÇAKALLARA İNAT .HİSSEDEYİM AMA GÜVEN DUYMUYORUM .GÜVENDUYSAM ZATEN GÜVENSİZ YAZMAZDIM..

7. Teb in satıştaki 5000 lotu sabahtan beri erimedi 3211 lot var 30 50 de 10 ve ya 20 lot alındıkça lotlar azaldıkça satış koyuyor teb 30 50 ye .ama kaç gündür satışta .takastada artıda .bilen buna cevap yazsın .yoksa patronu eleştirince sahibi çok oluyor artık patrona ve tahta yapıcıya söz söylemicem.alınmasın yaverleri .kırılıyorlar.çıkartın tahtayı bizde malımızı elinize verelim siz ne yaparsanız yapın .siz bulursunuz birilerini.ne yapalım.

8. Bu gün teb in baskılaması tahtayı engelliyor.bu nu gören 30 50 nin altına yazıyır satışı.teb birine göz dağımı veriyor .satıcı gözükerek .tebden yüklü malı olan birini fark ettiyseler ola bilir .yoksa .takas eksi olmalı bu işte var bir işler

Sayfa 505/570 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •