Sayfa 505/1015 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Viop LIX

1. Mısır ile SWAP vs var mı?

Kelin ilacı olsa kendine sürer.

<<<<<<
    https://www.bloomberght.com/botas-ve...usmesi-2347638

BOTAŞ ile Mısır'ın doğalgaz şirketi EGAS, ilişkilerin derinleştirilmesi konusunda mutabakata vardı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,917
    İŞBNKASINI paylarını( CHP) kamu yapmak...

Yapsa kim ne diyecek.O iş HÜKÜMET iş basit.TBMM ellerinde-Hukuk ne diyebilir.

Askeri okulları kapatan,GATAYI kapatan GÜÇ var...

İŞBANKASININ CHP ye ait olan üyelerini, MEMUR yapmak ve o payları kamuya devretmek;çocuk işi..

Siz en iyisi hatırlatmayın onu...

İŞBNKASI için seçimden sonra en büyük risk bence budur.DEMOKLESİN kılıcı..Bakalım ne zaman gündeme gelecek.

4 YIL seçim yok.

Doğru-yanlış onu tartışmıyorum..Ama gündeme gelmesini beklerim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    SHORT-SHORT dersen boğa azar.olay bu...

Ha short açınca da (trente ters) stoploss olmalıdır.

Cuma ben de short açtım..-25.000 verdim..eğer bekleseydim şimdi zarar -120.000 olacaktı.
    biz mi azdırdık yani abka abey. herif 4 lotla bizim 2.400 ü almış geri, üstüne de 1.600 zarar yazmış. buralardan da basamıyorum şortu ya 10.200 lerden gireriz ya da sağlam veriş görürsek yeniden gireriz 9.900 gibi kısmet gari.

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    o haber gelmeden pozumuzu alabilsek.....ihya olurduk isbank sayesinde.......Erdoğan duruma göre bankanın o paylarını devlet namına geçirmeli.......
    Bir o kaldı yemediğiniz. Onu da yiyinde rahatlayın. Ne diyeyim sana bilmiyorum sen pala dan milyonlar tokatlasan yemeden ölürsun. Senden iyicene tiksindim

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
    Portföyümün bir miktarını korumaya alayım.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Kabaca lokomotif başına 17 milyon TL ediyor. Fiyat yüksek gibi. Değişik bir teknoloji olabilir, GPS vs bulutlu havada tünellerde çalışmıyor.

Her vagona cihaz koyup ara ara yerini bildiren sistemler var ama trafik için anında bildirmesi gerekir.

<<<<<<<<<
    https://www.trthaber.com/haber/ekono...em-837514.html

Sinyalizasyon ekipmanı olmayan 99 dizel-elektrikli ana hat lokomotifimiz için araç üstü sinyalizasyon ekipmanının geliştirilmesi, imali ve montajı amacıyla ASELSAN ile TCDD Taşımacılık AŞ arasında Araç Üstü Sinyalizasyon Sistemi Temini Projesi ile ilgili olarak 1 milyar 690 milyon lira tutarında sözleşme imzaladık.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İŞBNKASINI paylarını( CHP) kamu yapmak...

Yapsa kim ne diyecek.O iş HÜKÜMET iş basit.TBMM ellerinde-Hukuk ne diyebilir.

Askeri okulları kapatan,GATAYI kapatan GÜÇ var...

İŞBANKASININ CHP ye ait olan üyelerini, MEMUR yapmak ve o payları kamuya devretmek;çocuk işi..

Siz en iyisi hatırlatmayın onu...

İŞBNKASI için seçimden sonra en büyük risk bence budur.DEMOKLESİN kılıcı..Bakalım ne zaman gündeme gelecek.

4 YIL seçim yok.

Doğru-yanlış onu tartışmıyorum..Ama gündeme gelmesini beklerim.
    Yapamaz da gelemez de. Senle geniş bir zamanda sabaha kadar tartışırım. Bak bunu çok dilendirenlere de pek iyi gözle bakmam.

Bunu böyle düşünen de finans piyasalarından uzak dursun bu memlekette tavsiyedir. Niyesini de vakti zamanı gelince görürüz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    ... duruma göre bankanın o paylarını devlet namına geçirmeli.......
    abey tüm mirasları da geçirsin oldu olacak. neden sadece o.

Sayfa 505/1015 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •