Sayfa 505/999 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7988 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2000 ve öncesi gibi inşallah yine çok çalışanlara aş iş kapısı olur .bir an öncede borsaya dönerde bizlerde hakkımızda düşeni alırız.
    İnşallah belki bize de gençlere bir iş kapısı açmak nasip olur yiyeceğimizden fazlasını yiyemeyiz bir yere götüremeyiz yastık altında tutamayız ekemediğin toprağa çalıştıramadığın paraya benim gözüyle bakmıyacaksın zamanla kaybolup gider.

2. Kıymetli arkadaşlar,2020 yılı bizlere sağlık,huzur,gönül ferahlığı,bereket,tüm güzellikleri getirsin ayrıca acil beklentilerimiz gerçekleşip Çbs şirketleri tekrar borsaya dönsün inşha Allah..Selamlar..En kötü haberiniz Printaş borsaya kote oldu serbet marjdan işleme açıldı 20 tl'den işlem görüyor olsun amin..

3. hsc öğütme imha geri dönüşüm sanırım yeni kiracı fabrikanın sağı solu temizlenmiş turuncu renge boyanmış .silolar yerinde yok sanırım üretim artık başka yerde olur tabiki olur ise ...

4. Kiraya verilecek yer kaldımı acaba boyaları kim bilir kime yaptırıyorlar belkide yeni fabrika kurdular satında almış olabilirler yoksa fabrikası olan birinle onalt gibi bir iştirakide olabilir.

5. kiralanan fabrika arsasının kira gelirleri bilançoya yansıtılıp spk ya bildirimi yapıldı mı acaba, 31 ekim 2019 tarihindeki genel kurulda aralık ayı içerisinde bilançoların spk ya bildirileceği kesin olarak söylenmişti Ali ÇAVUŞOĞLU tarafından, gelişmelerden haberi olan var mı arkadaşlar...

6. hedefe yaklaşıyor sanırım ito daki takyidat ta kalkmış.

7. Hayırlısı olsun çok güzel bir haber akant sağol. ito nun web sitesi değişmiş ben sicil sorgulaması yapamadım

Sayfa 505/999 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •