Sayfa 506/563 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Glryh ile alakam yok.bi süre al sat yaptım o yüzden az çok bilgim var şirket ile.
    Şuanki hukuka göre şirketin attığı tüm adımlar normal.anormal durum varsa hukuki olarak hakkını arayabilirsin burada ağlamak 1 kuruş kazandırmaz.
    Sen illa burda mağduriyetini dile getiriyorsan burda muhatabın glryh değil bu hukuku düzenleyen resmi kurumlar.
    Adam 1 TL vermeden bedelli kararı aldı yaptı ve kendi payını istirakinde arttırdı.
    Bedelliden 1 sene önce elindeki tüm lotlari sattı.
    Sen bu şirkete nasıl güvenip yatırım yaparsın??
    Malesef kanunlar adamın lehine senin benim değil.
    Her sorun aynı kapıya çıkıyor .
    İMTİYAZ.
    Aç oku ortak olduğun şirketin imtiyaz durumunu elindeki lot neye yarar anlarsın.
    Sen benım yazdıklarımı okumadan ezberden yazmışsın, bak dıyorm kı bu şirketı şıkayet edecegım sebebı ıse bu şirketın iştirakı olan a1 kapıtalın sermaye artırım onayın gecıktırılmesı, benzer bı sırketın hızlıca onaylanması ve genel kurulda verılen tahhutlerın yerıne getırılmemesı, sen neden bu kadar rahatsız oldun anlamadım. ayrıca sureklı ımıtyazlı paylara konuyu getırme, sıkayetlerın asıl noktası, spk onay gecıkmesı ve genel kurul soylemlerı, bu konuda dıyecegın var ıse yaz.şimdi zaten burda aglamıyorum, burdakılerede duyuruyorum dıyorum kı sızde yapın, hakkımızı araylım..

2. Borsada işlem gören GÜLER YATIRIM HOLDİNG YATIRIMCISIYIM, yatırım yapmış olduğum şirketin iştiraki olan A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' nin halka açılması ve sermaye artırılması kararı ile birlikte şirket yönetimi 18.10.2021 tarihinde spk ya başvurdu. başvuru tarihi üzerınden yaklaşık 4 ay geçmesine rağmen, SPK hala bu başvuruyu olumlu yada olumsuz olarak karar bağladıgına daır spk bultenınde karar yayınlamadı. SPK tarafından red yada kabul onayının gelmemesı şirket hisseleri uzerınde cıddı baskı yaratmak da ve bu durum yatırımcıyı çok mağdur etmektedir. Benzer sektör de faaliyet gösteren bir başka unvanlı İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 30.04 2021 tarıhınde SERMAYE ARTIRIMI İÇİN kurula başvurmuş ve 17.06.2021 tarıhınde bu başvuru onaylanmıştır. SPK VE BİST tarafından yatırımcısına eksık bılge vermesı, kap gizlemesi ve olagan dısı hısse fıat hareketlerı nedenı ıle uyarı almış olan GÜLER YATIRIM HOLDİNG ' ın yatırımcısı olarak zaten bu konuda problemlı ve uyarılar almış şirketın surecının daha fazla uzatılmamasını ve belırsızlıgın bır an evvel ortadan kaldırılmasını talep edıyorum. Lütfen artık bu konun incelenemsını ve gereklı kurllardan surecın neden bu kadar uzadıgına daır bılgı talep edılmesını ve yatırımcıya açıklanmasını istiyoruz. GÜLER YATIRIM HOLDING rekor karlar açıklayan iştiraklerı olmasına ragmen bedellı sermaye artırımı yapmış, hıse fıtanı 23 tl fıattan 2,20 tl lere kadar ındırmış, yatırımcısına ne temettu neden sermaye kazancı saglmaamıstır. şirket sahıbı % 99,75 halka açık bu şırketı 0,25 pay sahıplıgı ıle yonetmekde ve yatırımcısına ınanılmaz zararlar vermektedir. nıtelıklı paylara sahıp olması yatırımcının söz sahıbı olmamasına ve sureklı hak kaybına ugramasına neden olmaktadır. lutfen artık bu konuya el atın, çunku ekonomık olarak ınanılmaz yıpranmış bulunmaktayız. saygılarım ıle

3.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Sen benım yazdıklarımı okumadan ezberden yazmışsın, bak dıyorm kı bu şirketı şıkayet edecegım sebebı ıse bu şirketın iştirakı olan a1 kapıtalın sermaye artırım onayın gecıktırılmesı, benzer bı sırketın hızlıca onaylanması ve genel kurulda verılen tahhutlerın yerıne getırılmemesı, sen neden bu kadar rahatsız oldun anlamadım. ayrıca sureklı ımıtyazlı paylara konuyu getırme, sıkayetlerın asıl noktası, spk onay gecıkmesı ve genel kurul soylemlerı, bu konuda dıyecegın var ıse yaz.şimdi zaten burda aglamıyorum, burdakılerede duyuruyorum dıyorum kı sızde yapın, hakkımızı araylım..
    Sermaye arttırım sürecinin onayinin gecikmesinin glryh ile alakası yoktur...SPK yi SPK ya şikayet mi edeceksin?
    Genel kurulda verilen hangi yazılı taahhut yerine getirilmedi?
    Murat güler geçen senede elinizdeki hissenin kıymetini iyi bilin demişti🙂🙂🙂ve sonra bedelli geldi millet elinde tuttuğunun ne olduğunu iyi anladı🙂🙂🙂
    Yüzlerce mesaj yazmissin genel kurula da gitmişsin şöyle bakalım Genel kurulda hisse geri alım programı oylandı mi ???
    Haftalardır hakkımızı koruyalım derken ne yaptın?
    Elinde belgeler varmış kime sundun?
    Anca gürültüsün icraat sıfır.
    Eğer başvuru yaptıysan evrak kayıt no yada başvuru no nedir?
    Yazdıklarının aksini yazmamın sebebi hicbirsey bilmiyor olman ve olurda buraya parası olup aklı olmayan biri gelirse yazılarından etkilenip bu çöpe bulaşmasın diye..

4.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Sermaye arttırım sürecinin onayinin gecikmesinin glryh ile alakası yoktur...SPK yi SPK ya şikayet mi edeceksin?
    Genel kurulda verilen hangi yazılı taahhut yerine getirilmedi?
    Murat güler geçen senede elinizdeki hissenin kıymetini iyi bilin demişti������ve sonra bedelli geldi millet elinde tuttuğunun ne olduğunu iyi anladı������
    Yüzlerce mesaj yazmissin genel kurula da gitmişsin şöyle bakalım Genel kurulda hisse geri alım programı oylandı mi ???
    Haftalardır hakkımızı koruyalım derken ne yaptın?
    Elinde belgeler varmış kime sundun?
    Anca gürültüsün icraat sıfır.
    Eğer başvuru yaptıysan evrak kayıt no yada başvuru no nedir?
    Yazdıklarının aksini yazmamın sebebi hicbirsey bilmiyor olman ve olurda buraya parası olup aklı olmayan biri gelirse yazılarından etkilenip bu çöpe bulaşmasın diye..
    Sen çemkırmeye mı geldın; yazdıklarımı okumamışsın. A1 capıtalın sermaye artırım başvurusu uzadıgı ıcın, spk yı cımere şıkayet ettım, spk yada aynı dılekceyı verdım ve devamında dava hakkım saklıdır dıye yazdım dılkeceye, spk ya dedım kı bu işin gecıkmesınde kımın dahlı var ıse, dava hakkım saklıdır. devamında ben genel kurulda yazılı gerı alım dıye bırsey demedım, ama adam sözlu olarak orda gerı alım yapacagız dedı. senın gıbı bır gerı zekalıYA otumus CEVAP yazıyorUM, yukarıda aynılarını yazmışım..

5. Arkadaşlar cımer ve spk ya yemın ederım şıkayetlerımı yaptım. durumu anllatım. hayırlısı olsun. artık gelen sonuca göre dava yoluna gidecegım. SPK NEDEN ONAYLAMIYOR, MURTA GULERIN KURULDA SOYLEDIKLERININ ÖNEMI YOKMU, HISSEDEKI DÜŞÜK PAY ILE YONETIMIN YATIRIMCIYA VERDIGI ZARAR, REKOR KAR ACIKLAYAN ISTIRAKLERE BEDELLI YAPILMASI, NE TEMETTU NEDE KAR PAYI VERILMEMESI, SUREKLI BIR SIRKET KURACAGIM DEYIP BEDELLI ONAYI ALMASI, SONRASINDA YATIRIMCI PAYLARINI DUSURUP KENDI PAYLARINI ARTIRMASI, BİLGİ VE KAP GIZLENMESI NEDENI ILE BİSTTEN UYARI ALINMASI VE BIR SURU YONETICILERIN ATTIGI TWTLERI DE KAPSAYAN. MURAT GULERIN KURUL SOYLEMLERI, A1 GIRISIME ALINAN PERSONELLERIN SPK ESKI CALISANI OLMASI. BU BASLIKLARDA 27 SAYFA DILEKCE VE EKLERI VERILDI..HAYIRLISI DIYELIM

6. Vakıfbank takası ile A1 portföy alakası varmıdır sadece tesadüf mudur..https://www.a1portfoy.com/cozum-ortaklarimiz/

7.  Alıntı Originally Posted by kobra Yazıyı Oku
    Vakıfbank takası ile A1 portföy alakası varmıdır sadece tesadüf mudur..https://www.a1portfoy.com/cozum-ortaklarimiz/
    A1 kapital genel müdürü geçen hafta değişmişti, peki adamın geçmişine baktınız mı kim diye ? Adam eski vakif yatırım işleri genel müdürü.. şimdide a1 portfoyun çözüm ortağı vakifbank. Adam hızlı giriş yaptı. Büyük haber. Bir kamu bankasını çözüm ortağı yapmak. Ondan müdür almak..güzel haber.

Sayfa 506/563 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •