Sayfa 506/788 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 6303 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    suanki duruma eski ekipten sasıran bir arkadaş var mı?Yoktur sanıyorum... iki gün önceki 6,40 hareketi sasırtmıştı zaten...
    Yok Sn Grando... Onun için de iki gün önce fazla heyecan yapmadık
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. dun elim gitti ortalamayı dusureyim diye birazcık daha alayım diye dusunurken...Bosver şeytana uyma dedim,iyiki almamısım.
    Yine elime vereceklerdi.Bugüne kadar hangi fiyattan aldıysam altına dustu meret...

3.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    dun elim gitti ortalamayı dusureyim diye birazcık daha alayım diye dusunurken...Bosver şeytana uyma dedim,iyiki almamısım.
    Yine elime vereceklerdi.Bugüne kadar hangi fiyattan aldıysam altına dustu meret...
    aman ha , bunlara elını veren kolunu kaptırıyor yetmıyor bogaza kadar gomuluyor..

4.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    dun elim gitti ortalame birazcık daha alayım diye dusunurken...Bosver şeytana uyma dedim,iyiki almamısım.
    1 trilyonum olsa 1 miktarını Murat Ülkerin hisselerine yatırmam

5. dogru karar, bunlarin hic vicdani yok 6 yil be dile kolay,birde hicbirsey yokmus gibi hersey gulluk gulistanlik gibi cevap yaziyorlar...finansal sunumlara bakarsan hisseyi almamak icin hicbir neden yok ama alinca ele vermece cok ilginc.kim neye guvenip yatirim yapsin bu ulkede... batmak uzere olan sirket hissesi tavan yapsin... kimse gikini cikarmasin niye var bu spk anlamis degilim...

6. normal değil artık ikinci kez bu hareket.. yolculuk başladı.. haftalıklar yürüme teyidi aldı ..

haftalık kanal orta destek 5,70 aylık destek 7,30

grafik ;

https://eksiup.com/upload.php

7. güzel heyecan yaptı yine..Adeseye bak amk batık sirket sozde...
    Gelde borsa da yatırım yap...Hicbir hikayesi olmayan batık sirket nerlere geldi.Hey Allahım..

8. Lan oğlum yeter topladığınız. Vurun artık yukarılara. Sıktınız artık.

Sayfa 506/788 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •