Sayfa 506/1008 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kim ne satarsa alıp endeksi buraya getirmişsin. Vatandaş parasını halka arza yönlendiriyor. Beyaz Türkler parasını yurt dışına kaçırma derdinde. Patronlar da bize gelen bir fona indirimli sattık diyor bu arada.

Tek umut BES'çiler.
    Dofer Yapı Malzemelileri kaç lot verir?
    1 TL nominal değerli paylar 17,11 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacak. Dofer Yapı, talep toplama işleminin tamamlanmasının ardından borsada işlem görmeye başlayacak.

Hisse kodu (bist) DOFER. Toplamda 17 milyon pay satışı yapılacak.

Dofer Yapı'nın sermayesi 41,75 milyon TL. Sermaye artırımından sonra değeri 55,75 milyon TL'ye çıkacak.

Mustafa Doğanın sahip olduğu 1,59 milyon TL, Yağmur Doğanın sahip olduğu 690 bin TL, Mert Doğanın sahip olduğu 690 bin TL ve Yasemin Doğanın sahip olduğu 30 bin TL nominal değerli B grubu payların satışı yapılacak.

Kaba hesapla 55,75x17,11=954 mlyn tl.den halka açılmış.
    Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile benim nezdim de 100 mlyn anca eder...
    Kangal demiri işliyor,üretimde hiç 1 teknoloji ve katma değer yok...
    https://www.dofer.com.tr/tr/galeri.php#hasir-17

YTD

2. 500 liralık alınca fiyatına bakmıyorsun, millet loto niyetine alıyor. Ancak 1 milyon kişi alınca halka arz edene güzel para gidiyor.

Çoğu kişi maaşını aldığı bankada halk arz için ayrı yatırım hesabı açmış alıp unutuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    500 liralık alınca fiyatına bakmıyorsun, millet loto niyetine alıyor. Ancak 1 milyon kişi alınca halka arz edene güzel para gidiyor.

Çoğu kişi maaşını aldığı bankada halk arz için ayrı yatırım hesabı açmış alıp unutuyor.
    1 X 10 kazanmak büyük beceri,sn.ARİSTON bu işi yapalım..

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    1 X 10 kazanmak büyük beceri,sn.ARİSTON bu işi yapalım..

YTD
    Geçen Discovery'de belgesel vardı. Kaldırıma 5 cent attılar bir kaç tane. Kimse almadı.

Uğraştığına değmesi lazım. Sadece F/K değil etkinlik de önemli.

5. ABD'de zamanında gümüş dolar basmışlar ama bakmışlar çok kabartma var ve çok gümüş gidiyor deyip iptal edip daha düz olarak basmışlar.

Sadece 8 tane dışarıda kalmış. Eksper tanesi 100 bin dolar eder deyince Pawn Shop 80 bin dolara aldı. 5 dakika önce 20 bin dolara razıydın dedi. Satmaya gelen kişi de ben razı değildim düşüneyim dedim dedi.

Eksperlerin verdiği hedef fiyatlar etkili olabiliyor.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ABD'de zamanında gümüş dolar basmışlar ama bakmışlar çok kabartma var ve çok gümüş gidiyor ideyip iptal edip daha düz olarak basmışlar.

Sadece 8 tane dışarıda kalmış. Eksper tanesi 100 bin dolar eder deyince Pawn Shop 80 bin dolara aldı.
    bunu diyince çağrı mertin .. büyük yalan elmas. adlı videosu aklıma geldi.

milleti ne kandırmışlar.. elmas değerli maden diye

https://www.youtube.com/watch?v=Ln3AfeqktHI
    .....

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen Discovery'de belgesel vardı. Kaldırıma 5 cent attılar bir kaç tane. Kimse almadı.

Uğraştığına değmesi lazım. Sadece F/K değil etkinlik de önemli.
    Böyle 1 şirketin makine ekipman , (bina-arsa hariç maliyeti), 7-8 hareketli vinç 4-5 ad. kangal demiri açma-2-3 hasır demiri kaynak makinesı..20- MAX 50 mlyn dur..(tahmini)

YTD
    Son düzenleme : nohut; 15-11-2023 saat: 19:17.

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Böyle 1 şirketin makine ekipman , (bina-arsa hariç maliyeti), 7-8 hareketli vinç 4-5 ad. kangal demiri açma-2-3 hasır demiri kaynak makinesı..20- MAX 50 mlyn dur..(tahmini)

YTD
    Böyle 1 şirketin tahmini,yaklaşık temel değeri bu..Teknikçiler nasıl işlem yapıyorlar memed abi izah etsin..
    Borsa da teknik yoktur,sizi yanıltır...esas olan şirketlerin temel değerleridir..

YTD

Sayfa 506/1008 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •