Sayfa 508/998 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7982 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Turbulans kardeş, ito da yani İstanbul ticaret odasında benim bildiğim sadece Çbs pirintaş var.Çbs holding ve Çbs boya Gebze'de ve Çbs satış ve pazarlama da Kıbrısta olduğuna göre Çbs pirintaş hariç diğer şirketlerin sermaye bilgilerini İto'da nasıl görebildiniz?

2. çbs satış pazarlama kıbrısta değil istanbulda çbs printaş ve çbs boya nin ortak yeni kurduğu firma ...kıbrısla nasıl bir anlaşması var ben çözemedim.belki kıbrısta onalt isim hakkını kiralayıp benzer bir firma kurmuş olabilir..benim tabirimce tosuncuk (cbs satış pazarlama).

3. sayın santa fe;ismini zikrettiginiz tüm firmaların adresleri istanbul oldugu için ito ya kayıtlılar.

4. ito org sitesinde sol üst menüden bilgi bankasını seçerek gelen bölümde şirket ismi ile aramayı seçin.bazı şirketlerimize Çbs bazılarınada Ç.b.s seklinde giriliyor.sonra gelen şirketlerin sicil numarasının üstünü tıklarsanız ilgili bilgilere ulaşırsınız.

5. Teşekkürler, sayın Turbulans.Mantık olarak her şirket kurulu olduğu şehrin ticaret odasına kayıtlı oluyor sanıyordum.

Sayın Akant, Çbs pirintaş'ın 2 tane tosuncuğu var deniyordu.Borsaya dönmesi halinde bu tosuncuklarda ayrı ayrı borsada işlem görürse neler olur bilemiyorum.Borsa hayatımda daha önce hissesini satın aldığım bir şirket bedelsiz sermaye artırımı yapar gibi ilk defa bana tosuncuk hediye etti değerini bilemedim.Tosuncuğu bilmeden körpeyken kestim yani sattım.O yüzden birdaha tosuncuk hediye alırsam veya alırsanız eceliyle ölünceye kadar elinizde tutun.

6. O fazladan sıfırı silmişler.Çbs boya sermayesi şu an 19.693.050 ₺. Bu sermaye ile UEFA' ya bile katılamayız.Bizi 3 lig bile kabul etmez.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    hiç bir yerde yok bedelli sermaye artışı en kötü ticaret sicilde yayınlanırdı.
    Çbs grubunda bulunan şirketlerin hiç birinde takyidat göremedim bunlardada yazım hatası yoksa, yok doğruysa ozaman bedelli sermaye arttırımı yapmış olmalılar tescil işlemleri yapılmadan var birşey ozaman takyidat kalktıysa ito kayıtlarından yakında ttsg yayınlanacak diye düşünmeye başladım olağanüstü genelkurulun yayınlanmasıda birazdan fazla bayağı geç yayınlandı sanki. Mahkemeden önce bu durumlar çözülecek gibi duruyor bu takyidata taktım valla katibin tuşlarından bal damlıyor bal milletin ağzı tatlandı.

8. O bal değilmiş.Gılikoz şurubuymuş.Biz organik bal isterük.Sermayeden bir sıfır silinince gıkoz şurubu olduğunu anladık.Takdiyat kalkmışta ne olmuş? Çıplak kıral hikayesi.Pardon o gördüğümüz bir rüya imiş.

Sayfa 508/998 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •