Sayfa 509/721 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Madam Despina

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bu arada bundan kısada iş çıkmaz dedim ama...
    Öyle 17-20-50 gün vade varsa takip etmekte yarar var. OV ve üzeri görüntü iyi.
    Kanal alt bandı 17x ler şu an oralara gelirse...
    Mesaj kutunuz dolmuş maşallah üstadım mesaj atılamıyor özelden. Buradan yazayım:

Bu İyiymiş aslında ama valla hocam bu beni aşar. Hisse aldığımda bile alarm kurmama rağmen sürekli ekrana bakan bir pimpirikli tipim sonuçta Muhtemelen yüksek riskli olduğu ve forex olduğu için çıkardılar menüden. Ancak çok emin olunan pozisyonlarda girilebilir gibi. Bazen Siacoin, verge, hot, vet, enjin, raven vb. küçük altcoinler %10-20 pump yapıyor o zaman buna girilse insanı ihya eder resmen.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Mesaj kutunuz dolmuş maşallah üstadım mesaj atılamıyor özelden. Buradan yazayım:

Bu İyiymiş aslında ama valla hocam bu beni aşar. Hisse aldığımda bile alarm kurmama rağmen sürekli ekrana bakan bir pimpirikli tipim sonuçta Muhtemelen yüksek riskli olduğu ve forex olduğu için çıkardılar menüden. Ancak çok emin olunan pozisyonlarda girilebilir gibi. Bazen Siacoin, verge, hot, vet, enjin, raven vb. küçük altcoinler %10-20 pump yapıyor o zaman buna girilse insanı ihya eder resmen.
    Yüksek kaldıraçlarla extra yüksek riskli elbette, tabii ki sadece "emin olunan" koşullarda ve yönde açılmalı,
    vadeli ekranı dışında, vadeliye konu olan coinde en az 3-5 periyotta(1 dk-1 saat arası gibi) destek, dirençler takip edilmeli.
    Ekran başından otomatik emir girmeden kalkmamalı... vb.

Ancak yukarıdaki altcoinlerin hiç biri için vadeli opsiyonu yok. Yanılmıyorsam BTC dahil 20 parite var.
    Onlardan da kayda değer 3-5 tane.

Düşmanıma tavsiye etmem... O derece
    Son düzenleme : obblomovv; 26-04-2020 saat: 01:02.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Haftasonu için de coin bakıyorum üstadım. Biraz da coin mi trade etsek? Sizin var mı UV coin portföy? Binance'da günlük faiz başlamış. Hepsini günlük faize koydum. Az ama hiç yoktan iyidir.
    Binance faiz oranı nedir? Bilgi vermeniz mümkün mü? Birde vadeler günlük mü. Aylık vs olunca artış var mı?

4. Şişecam aylık olası kanallar.

Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Binance faiz oranı nedir? Bilgi vermeniz mümkün mü? Birde vadeler günlük mü. Aylık vs olunca artış var mı?
    Günlük vadesiz hesap ama vadeli gibi, enpara'nın birikimli hesabı gibi her coine yok, btc, eth, ltc, trx, xrp, bch, xlm, xmr, bnb vb. Bunlar kotasız.

bir de vadeli hesaplar var aylık-3 aylık vb. onlar kotalı açılıyor açılır açılmaz doluyor genellikle kotaları.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Bu akşam burası çok sessiz. Üstad yok.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bu akşam burası çok sessiz. Üstad yok.
    Selamlar.
    Estağfurullah.
    Çalışıyorum bir yandan. Grafik vb bakıyorum.
    Özelden gelen abuk sorular dışında da yazan-çizen olmayınca...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Selamlar.
    Estağfurullah.
    Çalışıyorum bir yandan. Grafik vb bakıyorum.
    Özelden gelen abuk sorular dışında da yazan-çizen olmayınca...
    keşke söylemeseydim mesaj kutusu dolu diye boşaltınca olan oldu tabii.

Sayfa 509/721 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •