Sayfa 51/87 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Evet katiliyorum size. Hep soyluyorum yine soyleyecegim. Ky panik yapmazsa hic birsey olmaz. Tavan bozuldugunda ky nin buyuk bir bolumu panik yapip satis yapiyor. Halka arzcilar cikiyor. Sonra gercek yatirimcilar giriyor devreye.

Simdiden bile persembe, cuma gunune satarim hesabi yapanlar var.

Sonucta bi algi olusuyor.

Bakalim yasayip gorecegiz

Bol kazanclar dilerim.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

2.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Evet katiliyorum size. Hep soyluyorum yine soyleyecegim. Ky panik yapmazsa hic birsey olmaz. Tavan bozuldugunda ky nin buyuk bir bolumu panik yapip satis yapiyor. Halka arzcilar cikiyor. Sonra gercek yatirimcilar giriyor devreye.

Simdiden bile persembe, cuma gunune satarim hesabi yapanlar var.

Sonucta bi algi olusuyor.

Bakalim yasayip gorecegiz

Bol kazanclar dilerim.

Teşekkürler, bol kazançlar

ISKPL genel takas (birilerinin elinde mlyn lotlar var, bunlardan bazıları gerçekleşen primi yeterli görebilir)

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    ISKPL genel takas (birilerinin elinde mlyn lotlar var, bunlardan bazıları gerçekleşen primi yeterli görebilir)
    kimsenin elinde milyon lotlar yok.

orada gördüğünüz rakamlar, ismi geçen yatırım şirketinde hesabı bulunan ve hesabında iskpl hissesi bulunan yatırımcılarım toplam lot sayısını belirtiyor.
    kurumsal ve küçük yatırımcının elindeki toplam lotu şirket kendi kafasına göre satamayacağına göre, primi yeterli gören kendi hesabındaki kotu satar. ky için bu rakam 28-29 lot.

Alıntı Originally Posted by sabbra Yazıyı Oku
    kimsenin elinde milyon lotlar yok.

orada gördüğünüz rakamlar, ismi geçen yatırım şirketinde hesabı bulunan ve hesabında iskpl hissesi bulunan yatırımcılarım toplam lot sayısını belirtiyor.
    kurumsal ve küçük yatırımcının elindeki toplam lotu şirket kendi kafasına göre satamayacağına göre, primi yeterli gören kendi hesabındaki kotu satar. ky için bu rakam 28-29 lot.
    5.6 milyon satış yedi tahta, şimdi gördünüz mü ellerindeki milyon lotları!

6. Yarın satışa geçer,ky paniklesin eksiği görelim 1-2 hafta sabit gitsin sonra tekrar tavan serisi başlar .......

Olay cok farkli konulara gidebilir.
    Sirketlerin yatirimcilarin blokeli olmayan hisse senetleri uzerinden gun icinde alim satim yapmalari,
    Aciga satis konusu

Vs vs vs

Borsada olmayacak sey yoktur. Bir bakarsiniz bu nasil oldu diye anlamaya calisirken ati alan uskudari gecmis olur

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Olay cok farkli konulara gidebilir.
    Sirketlerin yatirimcilarin blokeli olmayan hisse senetleri uzerinden gun icinde alim satim yapmalari,
    Aciga satis konusu

Vs vs vs

Borsada olmayacak sey yoktur. Bir bakarsiniz bu nasil oldu diye anlamaya calisirken ati alan uskudari gecmis olur

Kardeş bu hissede açığa satış olmaz.
    Açığa satış sadece endex 30 hissesinde olur
    Yanlış anlamalara sebebiyet vermeyelim lutfen

Sayfa 51/87 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz