Sayfa 510/946 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    1. dunya savaşında yunanlılar ve ermeniler (ki anadolu topraklarında düşmanla birlik olup Turklere savaş açan başlıca iki grup) istediklerini elde etselerdi ve kurban Turkler olsalardı dunyada herhangi bir ulus/topluluk Turkler için üzülecekmiydi ?? hayır..

savaş yılları.. Turkler milyonlarca insan kaybettiler.. savaşta istenmeyen şeyler oluyor.. ancak yapılanları ben aşırı bir tepki olarak görmüyorum.. ne yapılması gerekiyorsa o yapıldı.. yoksa bugun üzerinde Türkiye dediğimiz bir devlet olmayacaktı.. empati kurulması gereken insanlar esasen Turkler. Ermenilere herhangi bir haksızlık yapılmadı.. bilerek ve isteyerek Turklere savaş açtılar ve yaptıkları isyanın muhtemel sonuçlarını biliyorlardı..
    Türkler ve Ermeniler bu facianın taraflarıdırlar, ne söyleseler yalan sayılır.

Önemli olan insanlığın diğer halkların bu olaya nasıl baktığıdır. Ama onlara da "dıj güjler" deyip geçersiniz nasıl olsa.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Türkler ve Ermeniler bu facianın taraflarıdırlar, ne söyleseler yalan sayılır.

Önemli olan insanlığın diğer halkların bu olaya nasıl baktığıdır. Ama onlara da "dıj güjler" deyip geçersiniz nasıl olsa.
    ben "dıjj gücjlerden" medet ummam.. ama ermeni tezlerini savunanlar hep "dıjlj gücjlerden" medet ummuştur.. sürekli "dıjj gücjlerin" yardımı ile bize baskı yapmak ve bazı şeyleri kabul ettirmek istemişlerdir..

bu net bir gerçeklik..

Turkler bu olayda haklı taraftır.. Ermeniler isyan etmiştir.. ve bu isyanı Türkleri yok etmek için yapmışlardır..başarılı olsalardı bu topraklarda tek bir Turk bırakmayacaklardı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Milleti Sadık’a olan bir toplum neden isyan eder ki durup dururken acaba bunu hiç düşündünüz mü

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ben "dıjj gücjlerden" medet ummam.. ama ermeni tezlerini savunanlar hep "dıjlj gücjlerden" medet ummuştur.. sürekli "dıjj gücjlerin" yardımı ile bize baskı yapmak ve bazı şeyleri kabul ettirmek istemişlerdir..

bu net bir gerçeklik..

Turkler bu olayda haklı taraftır.. Ermeniler isyan etmiştir.. ve bu isyanı Türkleri yok etmek için yapmışlardır..başarılı olsalardı bu topraklarda tek bir Turk bırakmayacaklardı..
    Gotleri zorlan yazdiriyorsunuz bunu, yiyecekmiydi?

Ermeniler piyondur, yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

piyon veya değil.. Turkleri yok etmek için kurulan bir kumpasın içindeydiler..kendilerine soracak olsan "büyük ermenistan" hayali ile bu senaryoda ana özneydiler, kendilerini piyon olarak gördüklerini hiç sanmıyorum..

"onlar piyondu veya değildi" konusu bu gerçeklikten sonra bir dipnot önemindedir sadece..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bursa dünyanın ilk pırlanta işleme fabrikası vardı Ermenilerin .tehcir öncesi

O fabrika kapatılmasaydı şimdi Amerika Belçika yerine Türkiye söz sahibi olmaz mıydı Elmas üzerinde

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    hayır olmaz dı

Halledecegiz bu konuyu, ha gayret!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Yok ahali kaykıldı, benim gibim dipcik adam bulunmuyor ki, memnekette!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 510/946 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •