Sayfa 510/930 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. hacim şimdiden 19milyon. 25milyonu rahat geçecek sanırım. aşağıda alımların sertleştiği kademe kapanışı belirleyebilir.

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    bilançoyu da fiyatlıyor olabilir..bekleyip göreceğiz..zaten yılsonuna ne kaldı...temettüyede bişi kalmadı

var bunda bi İŞ

Son düzenleme : Trade Shark; 17-10-2018 saat: 13:11.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Sabah .80 yazdım alış icin gelmedi. Tekrar düşer mi? Düşerse alınır düşmezse kalan sağlar bizimdir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Satmadın mı hocam 90da kesin hepsini elden çıkarır diye düşünmüştüm.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by nostromo Yazıyı Oku
    sabah 0,81 satıştaydı sn Serkan74.0, 1 kuruşun lafımı olurdu yahu. açıkçası 0,82yi şu aşamada aşağı yönlü kırması teknik açıdan sıkıntı yaratabilir. umarım 0,82 dip noktamız olur artık.

Tamah etmek iyi bir şey değil. .81 almalıydım ama .80 veriyorlar diye yazıldım ve fırsat kaçtı.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Satmadın mı hocam 90da kesin hepsini elden çıkarır diye düşünmüştüm.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Araba kullanıyordum .90 görmüş. Yoksa verirdim

6.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    bilançoyu da fiyatlıyor olabilir..bekleyip göreceğiz..zaten yılsonuna ne kaldı...temettüyede bişi kalmadı

var bunda bi İŞ

Bilançoyu değil de tasfiyeyi fiyatlıyor bence. Tasfiye olursa 1.43 ederi var. Tasfiye olmazsa .80-.82 eder

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Bilançoyu değil de tasfiyeyi fiyatlıyor bence. Tasfiye olursa 1.43 ederi var. Tasfiye olmazsa .80-.82 eder

bence etmezler,
    daha önce tasfiye olmuş ykyo vardı . onun dışında bilmiyorum
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku

işte ilerleyen yıllarda bu ihtimal adına burada sermayeyi tutuyoruz. olursa piyango olur. isyat gibi görece risksiz, şeffaf bir oluşumda beklentiyi satın almak. yoksa da her yıl temettülerle portföyü çeşitlendirmek ve büyütmek. tıpkı bir garantör gibi çalışsın, nakit akışı sağlasın bakalım. dün ben de düşünmedim değil elden çıkarmayı ama beklemez, 0,85 geri alırdım ben o malı galiba böyle kafam daha rahat..

"Kaybetmekten kaçınmak yerine kazanmayı amaçlayan her stratejinin sonucu kesinlikle yenilgidir." Von Neumann

Sayfa 510/930 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •