Sayfa 510/560 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. iş yatırım harika alışlara devam ediyor bir lot bir lot alıyor yeşil yakıyor .tahta dolunca tek kalem.veriyor. hani yasaktı bir lot işlem spk uyuyor uyusun uyusunda borsaya yeni bir sürü yatırımcı girdi tavanlara alıştı . borsanın dönüşünde onları kim kurtaracak şaşırdım 30 kuruşluk dardanel göz altı pazarında 24 tl . 100 tl olucak diye bekliyenler var gaz tabikide.hayret ben dardanel alsam uykum kaçar .göz altı pazarı.borsanın dönüşünde iyi hissede düşer düşer toparlar ama batıklar gittimi bir daha 30 sene sonra ya kendine gelir yada batar gider. biz sağlam limandayız ah birde yabancı ortak olsaydı harika olurdu

2. yuh be yuh yuh yuh .bu kadarda olmaz yahu 32 40 ....a 54 281 lot koydu zaten kademeler üç beş bin ddolu

3. ver korkuyu ver çoşkuyu 40 üzerinde olsaydın yüzüne bakmazdım ama burdan sana mal yok .istersen 22 tl çek çekte biraz daha mallanalım .sata sara bitiremedin.bu nasıl bir satış bu tahta .311 000 lot satışla taban yapmadı .yaptıramadınız .normal zamanda .üç kez taban olurdu .bu kadar satışa iş yatırım mery ne yapmak istiyor oda belli olur .ya düşüşe oynuyorlar altan almak için .yada birini sıkışturdılar malda olan onu döküyorlar kredili mallar ceza aldığında tahtada satamıyorlardı açıkçılar satamıyorlardı ya bu mallar üçüncü şık çok aceleleri var tahtada ne dökersem .her kes sakaryada bulunan doğalgaza odaklanmış bence yanlış.o gazdı verdiler çoşkuyu geçti .karasu avrupanın en büyük limanı olucak istanbuldan feribotların dahi gelmesi su an yazın hafta sonu zaten geliyor. zonguldak limanı var arada baska limanlarda var.o civarda petrol gaz aranır gemiler yanasır bu olur.arkadaslar özelleşecek limanlar var .bu haber çok önemli .belki bir liman özelleştirmesine gireriz bellimi olur.bunlar güzel haberler ama şirketten her hangi haber gelmiyor .ben bu haberlere ve bilançoya güveniyorum .

4. kademeleri doldurun doldurun. çakal sürüleri. 45 e giderken böyle kademede mal yoktuı şimdi kafasını kaldırmasın diye mal basıyorsunuz..ver mery teyze ver bakalım iş yatırımla mery teyze beraber hareket ediyor .bu mallar patronunsa ordan çakıyor yok biri sıkıştı çıkıcaksa iki kurumdan yine dağıtıyor.inş da öyledir şıkışmış olsun o mallar çıksın .toparlarız yoksa .yoksası yok borsa burası.

5. tahta kendini belli etti .iş yatırım mery teyzeyle kimin mallarını sattığı belli oldu. doçe bank 60 000 lot malı okutmuş.citi bank da 55 .000 lot malı okutmuş.yabancı istikrarsız hissede kalmaz .sahibine güvenmeli sahibi .vur kaçıysa yabancı kolay kolay girmez anca ya ortak olursa yada beklentiden dolayı dalar ama söz sahibi olmalı. vurun vurun küçük yatırımcının tepesine .üç yıldır halka arz olmuşsun dolar fiatın aynı batık firmalar bile uzaya merdiven dayadı bizde limana demir attık burda şeytanı taşlıyoruz. taşlamaya devam. satın satın hissenin degerini bir babayigit görürde sizi silindir gibi ezer inşallah

6. spek kıçını da yırtsan satmak yok burdayız .burda olucaz .baskıla baskıla nereye kadar baskı kuracaksın..gidiceksin yukarı gidiceksin evet malın küçük yatırımcıda zaten bu korkuyu ondan verdin .bu kadar satışa taban olmayan liman.eli kulagında tavan olur .spek senide çarpan yigitler baba yigitler illaki vardır hatta tahtaya bence sahiplerde eteklerin tutuşmuş.bas bas bakalım nereye kadar basıcan.yıl sonu 55 milyon ve ya 60 milyon kar gelsinde görelim gelicekte .bunu şimdiden biliyorsunuz .hodri meydan .mallar elinizden gittikçe çıldırıyorsunuz büyük büyük satışlar koyuyorsunuz..al gülüm ver gülüm .sadece beni yabacı üzdü bıyıklıda olsa bıyıksızda.

7. 31 de güçlü direncin var .ama yukarlarda çanak var çanak kaçarın yok .liman enine boyuna kıçını basını sallasanda çanak yakın çanagı yasıcaz.çanaga kadar burdayım bilesin bekliyorum.

8. gözümüzden bir sey kaçmadı . bürüt takasa kasıtlı hisseyi soktular.yukarı aşşagı marjlarla al sat yaptılar .kredililer burda mal satamıyor bildigim kadarıyla .yanlışsa düzeltin arkadaslar.bu satılan mallarda kredili mal ola bilir .yabancıyla birlikte belki yabancı kredili girmiştir bellimi olur.bunları döküyorlar.yoksa bu hisse bu satışta taban olur du dün taban korkutamazsın bizi evet biraz daha gevşeyeceksin bu bell.mallarda iyice dağılıcak .tahta yatayda kalıcak düşersen aşşagı biri gelip tepenize çıkarsa bağırtır sizi sonra

Sayfa 510/560 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •