Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1755938814378291368

Evi olduğu halde 6500 TL kira ödeyen kişi evden çıkmıyor.
    benim komşumda kafayı yemek üzere kızı ankara da üniversite kazandı adam kiracısını çıkartıp ankaraya yerleşecek 2 senedir mahkemede sürünüyor kiracıya demiş tüm nakliye masrafını karşılayım yok demiş kiracı ile konuştum bana çıkarsam böyle bir evi 30000 den aşağı tutamam 4000 e oturuyorum mahkeme sonuçlanana kadar çıkmayacağım dedi gülerek!! Akçay mb toplantısında kopan linkleri düzeltiyoruz dedi ev sahiplerinin malına çökülerek enflasyonu 36 ya indirecekler galiba!

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu gün pazara gittim...Ürün fiyatı değişmeyen portakal ve mandalina hariç nerede ise her ürüne geçirmişler...İlginç olan domates ve biber bu hafta pazarcılar getirmemişti...Çok az tezgahta bu ürünler vardı ve fiyatı da bir önceki haftaya göre %50 oranında artmıştı..

Bu fiyatlarla Bizansta emekli 10 gaymeyle mendil açar ; 20 gaymeyle anca karnını doyurur...

Dipnot:Tezgah açmayan pazarcı sayısıda bayağı fazlaydı...
    Ohaaa.... Bizansta gavur yakası Çeri domates hal fiyatı 70-90 gayme arası, yani 100 gaymeden aşağı sofraya gelmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Ekonomi yönetiminin suyu ısınıyor faiz arttı ne beklenen yabancı yatırımcı geliyor ne enflasyon düşüyor para arzı popülizm yüzünden kısılamıyor tek yaptıkları doları baskılamak iyice sıkıştıkları için şimdi kredi kartlarına gözlerini diktiler! Belediye seçimleri de iktidar için hüsran olursa en geç haziranda ekonomi yönetimi değişir

Valla Bizans emeklisi mendili açarmı, yoksa kıçınamı tıkar bilemem, fakat Murat Kurum kazanır ise açlıktan geberseler şeyimde olmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

KREDİ KARTI LİMİTLERİ düşürülecek, TAKSİTE SINIRLAMA getirilecek, ASGARİ ÖDEME TUTARI arttırılacak.

Böylelikle ahalinin os.ruğu kesilecek, daha temiz hava için bunlar gerekli önlemler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    zeytinin siyahını da alıp yiyen ne bileyim yani ... hayret bi şey
    zeytinin siyah olaninda sorun nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1756276264892031173

sn. Ayasofta 2005 (senin anlatımından) burası Konyalı olabilir mi?
    Olabilir yazdan yaza dışarı çıkıyorum Konya'yi unuttum desem yeridir. Telefon ile internet ile hallediyorum işimi. Sorduklarım yrp zafer diyor onu biliyorum. CHP TTK tük

8. Bizim komşu var. Damadına ev aldı oturduğu yerden. İçinde Suriyeli oturur. Kirayı ödemez sağlama alalım diye kontratı yapmış. Suriyeli bugün yarın ev bulamadım diye bir seneyi geçirdi. Baktı olmuyor mahkemeye verdiler covidden bu yana çıkartamadı. Suriyeli kaçak restoran işletiyor git şikayet dedim. Bizim ki halledemedi. Suriyeli işi sağlama almış. Elin Suriyelisini çıkartamadigin yerde başkasını nasıl çıkartırsın onu düşün.

Sayfa 511/1002 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •