Sayfa 511/967 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Seçimlere kadar yetkililer borsamızı yukarı alacaktır rahat rahat alım yapıyorum aq
    Sonrasını sonra düşüneceğiz galiba .
    Kandil den de bir şey olmaz zaten geliyoruz diye 20 gün boru öttürdük .
    Ne var ne yok kaçmıştır şu ana kadar
    Secimden once kriz cikarmaz hicbir hukumet cumlesiyle nasrullah ayani hatirladim bunu okuyunca )

Ya ne krizi arkadaşlar.olduda bitti maşallah.

Elimdeki diğer hisseleri satıp tek hissede ısgsy de altın vuruş yapacam.kac vakte kadar yapsam acaba

4.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Elimdeki diğer hisseleri satıp tek hissede ısgsy de altın vuruş yapacam.kac vakte kadar yapsam acaba
    Sizle bir zamana kadar aynı düşüncedeydim. 6,5 yıl sonra ne kadar büyük bir hata yaptığımın farkına vardım. Belli bir noktadan sonra kolda kesemiyorsunuz ve mecburen kağıda bağımlı olarak kalıyorsunuz. Belli bir zamandan sonra mezar vadeciyim ben ne olacak deyip avutuyorsunuz kendinizi(şahsen ben,parada hayattayken lazım boş avuntu). Velhasıl iki kere ve dikkatli düşünmek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Sizle bir zamana kadar aynı düşüncedeydim. 6,5 yıl sonra ne kadar büyük bir hata yaptığımın farkına vardım. Belli bir noktadan sonra kolda kesemiyorsunuz ve mecburen kağıda bağımlı olarak kalıyorsunuz. Belli bir zamandan sonra mezar vadeciyim ben ne olacak deyip avutuyorsunuz kendinizi(şahsen ben,parada hayattayken lazım boş avuntu). Velhasıl iki kere ve dikkatli düşünmek lazım.
    Ben bu hatadan kısmen döndüm. Spekülatöre teşekkür ederim. Her zaman söylediğimi tekrar edeceğim. Yatırım yapılan şirketler iyi zamanda iyi fiyatlarla çıkış yapılabilecek şirketlerdir. Hangi zamanlarda olduğumuza herkes karar verebilir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Sizle bir zamana kadar aynı düşüncedeydim. 6,5 yıl sonra ne kadar büyük bir hata yaptığımın farkına vardım.......
    bir 6.5 yıl daha sürer mi

Birde olmaz da olur ya CHP iktidarın bir ucundan tutarsa bu hisse ne kadar etkilenir

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    bir 6.5 yıl daha sürer mi
    Orasını bilemem burası Türkiye Cumhuriyeti her şey olur bu memlekette. Bugün Ebru hanıma da söyledim piyasa değeriniz 26 milyon olmuş 6 iştirak+70 küsür milyon nakit var. 2013 den sonra satış yok, KAP'a gelen hayırlı haber yok. İştiraklerin 2 siyle davalığız birinde paylara rehin konuldu. Novatek desen kapalı kutu 15 yıldır ellerinde tutuyorlar ama bizim bilgimiz 0. Ebru hanımda haklısınız çalışıyoruz deyip geçiştiriyor. Başka bir şey soruyorum mevzuat beni zorluyor cevap veremem diyor. Ben hukukçuyum mevzuatı yalamış yutmuşum, senin o bilgiyi paylaşma zorunluluğun olmayabilir ama zorunluluğum yok o zaman hiç bulaşmayım demekte doğru değil. Maalesef bizim şirketlerimizin çoğu böyle ne kadar kurumsal da olsalar küçük yatırımcı kimsenin umurunda olmuyor.

Sayfa 511/967 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •