Sayfa 511/760 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Koca BİST’te Ereğli’den başka hisse kalmadı, vay halimize. Bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum. Keza hissede yabancı satışı devam ediyor.

2. Yabancı da sata sata bitiremedi bu da garip bir kafa bana göre sanki, Merkez'in başı değişince her şey yoluna girmişti ülkede.Ülke bildiğimiz ülkeydi bu kadar sert satış yapacak adam neden gelip yatırım yaptı en başında gerçekten anlayamıyorum.

3. olumlu gelişmeler vardı, ilk çeyrek ihracat rakamlarına göre ciro ciddi oranda arttı,

yüksek temettü açıklanmasına rağmen temettü öncesi fiyatlara geldi Vestel

Vesbe tarafında 2023 yılına kadar 2 milyar dolar ciro hedefi var dolardaki kur artışı ile %100 den fazla ciro artışı anlamına geliyor ve satış baskısı devam ediyor inanılır gibi değil.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    vestel ve vesbedeki yoğun satışların temel verilerle bir alakası yok. önce bankalarda yoğun satışlara başladılar daha sonra genele yayıldı.
    yabancının işlemlerden çok zarar etmesi satışların ana nedeni olabilir. doların oynaklığı borsadaki kazançlarına engel oluyor.
    hatta zarar.. doları yüksek fiyattan bozdurup borsaya girince kazanç imkanı kalmıyor..
    Grafik Yorumcusu

5. diğer forumlara bakıyorum herkes kol kesiyor.
    herkes ümidini kesmiş görünüyor.
    bakalım tekkeyi bekleyen çorbayı içecek mi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fabrica Yazıyı Oku
    diğer forumlara bakıyorum herkes kol kesiyor.
    destek henüz kırılmadı.. tutunursa burası diptir.. aşağı kayması trend desteklerini gündeme getirir..
    Grafik Yorumcusu

7.  Alıntı Originally Posted by fabrica Yazıyı Oku
    diğer forumlara bakıyorum herkes kol kesiyor.
    Kısa vadede Halkbank davası ve merkez rezervi adına baskı kuruluyor ama temeli sağlam pozisyonları ne krizler görürse görsün vermem ben,

8. Her defasında daha da düşmez diyerek alım yapıyorum ve elimde kalıyor.Artık 31.86 kırılmaz diyerek son alımımı yaptım ama ne yazık ki ora da kırılmış gibi gözüküyor.Yine de bugün için umutluyum. YTD
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 511/760 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •