Sayfa 511/1252 İlkİlk ... 114114615015095105115125135215616111011 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bloomberght'de yine 5.30'dan dolar mı alınır diyorlar. Aynısını 4.60 ve 4.80'de de demişlerdi. İyi ki 4.80'den almışım.

2. şu ortamda alttan dolar alırım opsiyonlarına çok az prim çıkar.. çünkü risk az.. düştüğü gibi geri çıkıyor..
    hadi diyelim çıkmadı üste opsiyon yazar gene prim alırsınız..

bu dcd'nin riskli versiyonları var onlara prim çok oluyor.. eski forumda vardı bir eleman sürekli yapardı..

Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Bloomberght'de yine 5.30'dan dolar mı alınır diyorlar. Aynısını 4.60 ve 4.80'de de demişlerdi. İyi ki 4.80'den almışım.
    Geçen programların birinde ciner grubunun aldığı milyar dolarlık krediyi 2 kez felan tekrarlamıştı.. Allahtan bir şeyi ilk söylendiğinde anlayacak kabiliyete sahibiz.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Bloomberght'de yine 5.30'dan dolar mı alınır diyorlar. Aynısını 4.60 ve 4.80'de de demişlerdi. İyi ki 4.80'den almışım.
    Komedi gibi adamlar

5.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    O halde 5.29 danda al görelim bakalım
    O işler iş işden geçtikten sonra demekle olmuyor ..Ha önceden o tarihde yazdıysan eyvallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    Bugün Bursa'da bir Teb şubesinde babama, dolar/tl için kasım ayında 7 tl seviyesini bekliyoruz demişler.
    İlginç MT'ler var hakkaten
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Sen daha bu başlıkta yokken ben bu başlıkta yazıyordum.!!
    Ne yani doğruları yazmak yasakmı?
    Bu başlık tüpçünün gazetesi değil
    Bozacının şahidi şıracı olur..

Okuma yazdıklarımı yasaklı listesine al.!!
    ekmekparası nickli sende beni yasaklı listesine ekle.!!
    1. Sana yazma diyen olmadı. Sadece kreş- freş kafa ütüleme dedim. Zaten olanı biteni biliyoruz.
    2. Sokaktaki bebeler gibi , ben önce geldim- sen sonra felan , burası dolmuş mu yer kapmaca mı oynayacağız.
    3. mesele benim seni yasaklı listeme almam değil, mesele dolar artacak diyorsan neden sadece dolar başlığına değilde , aynı yazıyı birkaç başlığa birden kopyalıyorsun. Ard niyetli olduğun açık.
    4. Ben uyarımı yaptım, günah benden gitti. Gerisi kendi bileceğin iş. Her halde ceza ehliyetin tamdır.

8.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Sepetimdeki döviz ağırlığını %7 daha artırdım. Anlaşılan zamanında bir artış yapmışım. ABD'den gelen tehditlere bakarsak işimiz iş.
     Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    O halde 5.29 danda al görelim bakalım
    O işler iş işden geçtikten sonra demekle olmuyor ..Ha önceden o tarihde yazdıysan eyvallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    26 Temmuz'da yazdığım yazıyı alıntılıyorum Sayın Omega0607. 24 Temmuz'daki toplantıya kadar umutluydum. 4.58'den temmuz ortası alacakken cesaret edemedim. Toplantı sonrası 4.80'den aldım.

Sayfa 511/1252 İlkİlk ... 114114615015095105115125135215616111011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •